[]

"Temmuz enflasyon zammına seni de dahil ederek ilerleyeceğiz"

İK ile bu şekilde anlaşmıştık, bu durumda temmuz maaaşım mı zamlı olur yoksa ağustos'a mı kalır?

teşekkürler.


 
Temmuz zamlı olur.

Temmuz enflasyon zammına seni de dahil ederek ilerleyecek olacağız :)
  • gabe h coud  (10.07.24 11:38:10 ~ 11:53:46) 
plaza dili ve edebiyatı dedikleri bu olsa gerek. ne kadar uzun ve gereksiz ögelerle dolu bi cümle. temmuz ayında zam alacaksın demek bu kadar zor olmamalı.


  • elorelia  (10.07.24 11:52:44) 
31 Temmuz tarihinde hesabına yatacak olan maaşın zamlı maaş olacağı. Şirket maaşları belki de ayın 1'inde yatırıyordur o zaman 1 Ağustos.


  • michael_knight  (10.07.24 13:37:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.