Büyük başarı sonrası depresyon

Yaklaşık 2 ay önce bir projemi tamamladım, hem iş hem akademik anlamda benim için çok faydalı oldu. Yapmak istediğim her şeyi proje sonrasına erteliyordum konser vb. Bi-iki hafta eğlendim, dinlendim. Sonra yoğun bir durgunluk ve hiç bir şey yapmama, kimseyle görüşmek istememe durumuna girdim. Belki depresyon değildir ama çok uzun saatler uyuyorum falan. nasıl çıkıcam bu durumdan ben :(

abi naptın allah aşkına, kansere çare mi buldun? abartma bu kadar, keyfin yok o kadar. düzelir merak etme.

  • numlock  (08.05.24 21:53:47)
hayranlarinla imza gunu yap.

  • bohr atom modeli  (08.05.24 22:07:45)
Mevsim geçişinden kaynaklı olabilir.

  • dolantindr  (08.05.24 22:36:54)
Zaman taniyin kendinize. Eve kapanmamaya dikkat edin, zamanla gecer.

  • nic cage  (08.05.24 23:48:31)
Yeni ulaşılabilir bir hedef belirle seni motive eden buysa eğer

  • hasmetizm 2046  (09.05.24 07:38:21)
burada ifşa yapabilirsin. eskiden ifşa günleri olurdu. vakit geçer, eğlenirsin.

  • anlatamıyorum  (09.05.24 07:51:14)
İki ay öncesine kadar hyatınızda düzenli çaba gerektiren, sizin için önemli olan bir meşguliyet varmış.

Başarılı bir şekilde de olsa bu meşguliyet bitince boşluğa düşmüşsünüz.

Sonraki hedefiniz belliyse direkt ona odaklanın.

Yok eğer belli değilse kendinize kısa ya da uzun vadeli ufak hedefler koyarak yeni meşguliyetler yaratmaya çalışın. Bunlar çok basit şeyler de olabilir, biraz çaba gerektiren şeyler de.

Kısacası rutininizi yeniden düzenleyin.

Aynı şey liseyi bitirdiğimde başıma gelmişti. Biraz can sıkıcı bir durum ama kısa sürede çözülür.
  • anaphylacticshock  (09.05.24 16:59:15)
bu projeyi kafanda çok büyütmüşsün. bir daha böyle yapma

  • abelardo  (09.05.24 18:55:46)