Ev Güvenlik Sistemi

Selamlar,

ev güvenlik sistemi olarak kale alarmı kullanıyoruz. taahüt süremizin sonu geldi ve aylık 934 tl fiyat veriyorlar. mevcutta 432 tl veriyorduk. pronet yüksek ihtimalle daha pahalıdır.

başka önerdiğiniz bir sistem var mıdır?

bizim için önemli olan, cam-kapı sensörleri, pencere ve kapı üstünde ışıklı/sirenli kutu ve acil bir durumda telefon ile ulaşılması.

çok teşekkürler.

Türknet de var.

  • numlock  (07.05.24 15:55:43)
securitas (eski tepe güvenlik) arayıp bir teklif alın.
www.securitasalarm.com.tr
pronet'in fiyatı yüksektir, yine de arayın bir kampanya var mı bilgi alın.

istanbulda iseniz mgs güvenlik, biges'ten de teklif alın.
biges.com
www.mgs.com.tr

kale ile görüşüp iptal etmek istediğinizi söylediniz mi? bu aşamada indirim teklif etmediler mi?
  • sealth  (07.05.24 16:32:55 ~ 17:03:03)
@sealth

hocam eskiden firmalarda genel olarak işe yarıyordu fakat son zamanlarda direkt talebe ok veriyorlar diye o blöfe girmedim telefonda görüşürken ortada kalmayayım diye :D hala işe yarıyor mu?
  • Defanstaki son adam  (07.05.24 17:02:29 ~ 17:03:29)
uzun zamandır piyasa da değilim güncel bilgim yok, yerinizde olsam ilk etapta diğer yerlerden fiyat alır piyasayı öğrenirim, diğer firmaların fiyatları kale'ye yakınsa arar bir indirim talep ederdim.

432tl demişsiniz mevcut sisteme, buna kaç sensör dahil, haberleşme ne ile sağlanıyor sabit telefon mu, gsm üzerinden mi?kurulu sistem kablolu mu kablosuz mu?
  • sealth  (07.05.24 17:12:21 ~ 17:12:46)
@sealth sistem kablosuz sistem, 5 tane pencere sensörü, 2 hareket sensörü, 2 dış kapı sensörü, tuşlu panel ve 2 tane siren kutusu var. siren kutularının birisi dış kapı üzerinde aktif diğeri ise pencerenin altında pasif boş kutu şeklinde.

  • Defanstaki son adam  (07.05.24 17:25:07)