[]

aynacı nasıl nerede?

selamlar herkese,
giysi dolabının kapısındaki aynamız kırıldı, nereden nasıl bulabiliriz bi aynacı. google beye sordum ama pek bi yardımcı olamadı.

cevaplar için şimdiden teşekkürler.

lokasyon- kadıköy

 
camcılarda ayna olur.


  • tabudeviren  (05.05.24 11:04:56) 
Camcıları arayın. Takılacak yerin hem fotoğrafını çekip hem ölçün ki tam fiyat versin.
Kırık aynayı da onun çıkaracağını net şekilde söyleyin ki bir de onun için ekstra istemesin.

Ben gardrobun aynası için iki camcıdan teklif almıştım, aynı mahallede birisi 400 diğer 750 lira istedi diye hatırlıyorum (eski zaman) Yani fiyat çok farkediyor diye anladım. 400 lira diyen adam taktı. Fakat eskisini çıkarırken yanlışlıkla hatalı bir yerden kırdı, her yer cam kırığı oldu. Gidince temizlemem gerekti.
  • michael_knight  (05.05.24 12:28:47) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.