[]

Maslak Oto Sanayi Lastikçiler Açık mıdır?

Soru başlıkta
 
esnaf için hiçbirimiz bir şey diyemeyiz, bir kuralı yok. hani banka olur, devlet dairesi olur, net şekilde kapalıdır deriz.

sonuçta resmi tatil. adam tatil diye açmadım diyebilir, nabıcam tatili iş olur bugün diyip açabilir. biri açar, yandaki açmaz. yani gidip bakmak, sormak lazım, adamların keyfine kalmış.

ben geldim ofisime çalışıyorum. yan ofisteki sigortacılar gelmemiş.
karşıdaki telefoncu dükkanlarından biri kapalı, az ötedeki açık.
a101 kapalı, çağdaş açık.
benim mükelleflerin birini aradım tatiliz dedi, ötekini aradım çalışıyoruz dedi.
  • kibritsuyu  (01.05.24 11:07:05 ~ 11:10:16) 
açıktır arayıp da sorabilirsin


  • jelly bear  (01.05.24 11:13:07 ~ 11:13:19) 
michelin resmi servisi kapalı.


  • rentts  (01.05.24 12:31:42) 
geldim gordum bildiriyorum; cogu yer acik. Bazilari kapali.


  • mor oje  (01.05.24 13:48:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.