Ücret ödediğiniz şeyler

Merhaba. Ücret ödeyerek aldığınız şeyler neler?

Küçük yaştan beri Bilim ve Teknik dergisi okuduğum için 1 yıllık edergi üyeliği almayı düşünüyorum. 40 TL'ymiş. Çok ucuz.

Sizin ücret ödediğiniz dergi var mı? Bir de reklamdan bıktırması nedeniyle Youtube için üyelik düşünüyorum.

Ben bir aylık/yıllık abonelik bağımlısıyım ya. Geçen sayayım dedim işin içinden çıkamadım ama piyasada bilinen hemen tüm fil/dizi/oyun platformlarına aboneyim. Onun dışında twitterda reklam görmemek için yıllık premium hesap aldım, yt premium da var tabii ki. Bence parasını hak ediyor yani youtube'u bu devirde reklamlı kullanan görünce garip geliyor o kadar uzun süredir reklamsız izliyorum ki :D

  • nundu  (30.04.24 21:13:46)
Harvard Business Review
NeoSkola
Spotify
Youtube
Netflix
Mubi
Bazen gain aliyorum kisa sureli
Amazon prime
Hepsiburada premium
  • mor oje  (30.04.24 21:17:43 ~ 21:21:53)
youtube
netflix
blu tv
spotify
amazon prime
storytel
meditopia
  • jülsezar  (30.04.24 21:20:57)
Netflix (kapaticam hanim crownunu bitirirse)
Amazon prime
Disney
Canal+ (kayinpeder ile ortak)
Windscribe

Bunun dışında Fransız tüketici hakları dergisi/derneği quechoisir. Bu herifler sayesinde COVID dönemi araba sigortasindan geri iade aldım. Toplu yakıt alımı, toplu elektrik/gaz anlaşması falan yapıyorlar. Türkiye'ye tam gereken şey bu.
Spor salonu. Yaklaşık 2010'dan beri askerlik ve covid dışında resmen her hafta, en az üç gün.

Athletico mince patreon üyeliği.

Şimdi bir de dan john'un dan john university üyeliğini düşünüyorum.

Şirket üstünden de gartner var supply chain için.
  • logisticsmanager  (30.04.24 21:44:33)
Youtube
Amazon Prime
Spotify
Hepsiburada (+BluTV)
MUBI üç aylık kampanya yapmıştı aldım ama yenilemeyeceğim.
  • black holes in the sky  (30.04.24 22:01:16)
Youtube
Nesflis
Amazon Prime
Disney
Todtv
Siriusxm
  • cooperr  (30.04.24 22:20:11)
Amazon prime

(para önemli değil, sağ olun.)
  • anlatamıyorum  (30.04.24 22:26:51)
youtube
Spotify
Netflix
Amazon
Hepsiburada
icloud+
  • rentts  (30.04.24 23:16:27)
Spotify
Netflix
YouTube
Amazon
Hepsiburada/blutv
S Sport (f1 yok bu sene. Bu iptal olacak yıl sonu)
Mubi
Disney
iCloud ve Google Drive
  • unalub  (01.05.24 00:13:26)
Amazon

  • mirty  (01.05.24 00:33:20)
amazon prime ve hepsiburada premium

  • nothing in my way  (01.05.24 00:46:13)
Varlık ve Yeni e dergisine aboneyim.

  • peri harfler narla  (01.05.24 00:48:37)
YouTube Premium
Netflix
Google Drive
Hepsiburada Premium
  • huzurlarinizda huzursuzluk  (01.05.24 01:36:18)
TÜBİTAK bilim çocuk. Yıllık 75 tl. Devletin sunduğu en mantıklı hizmet bence. PTT kargo ile her ay ücretsiz geliyor.

  • robin one persie  (01.05.24 23:22:12)