patiswiss fıstık ezmesi canımın çekmesi nerde bulabilmem?

öncelikle cümleler için özür dilerim çok yorgunum. şu kadını geziyorken şu reklama rastladım canım çekti. migrosta yoktu. nerde bulurum acaba ya da muadili var mıdır?
böyle yeşil olan ben alıyorum züber ismi, ama böyle değil.

www.instagram.com

online sipariş verebilirsin kendi sitesinden

  • sizofren06  (29.04.24 17:08:02)
öyle yapcam artık. bilindik marketlerde yok çünkü. ama ankara'da varsa elden almak bana iyi gelecekti.

  • geveze yazar  (29.04.24 17:09:33)
bu markayı boşverin. zaten bulamazsınız. migros ve diger marketler bu markayı reyonlarından kaldırdı.
migrosta fitnut marka fıstık ezmesi var. o kaliteli ve temiz içeriklidir.öneririm

  • limonlu eksi  (29.04.24 17:14:14 ~ 17:14:44)
fitnut yeşil değil sarı. ben yeşil arıyorum. migrosta yeşil yoktu.

  • geveze yazar  (29.04.24 17:19:15)
Antebella hem ezmesi hem kremasını tavsiye ederim.

  • cilekli pasta  (29.04.24 17:29:19)
yeşil derken acaba antep fıstığı ezmesi mi arıyorsunuz?
Migros'ta şu var mesela: www.migros.com.tr

  • kobuzchu kiz  (29.04.24 17:34:34)
  • jamswety  (29.04.24 17:36:23)
Merhaba önceki yazdıgım cevaba yanıt yazmışsınız. Ona cevap vereyim. Yer fıstıgı ezmesinin yeşil rengi olmaz. Varsa renklendirici katılmıştır. Zaten Yer fıstıgının dogal olarak yeşil olması mümkün degil. Kadının kavanozundaki Antep fıstıgı ezmesidir. O yeşil olur tabiki de. Bu markayı önermem. Zuberin Antep fıstıgı ezmesi yok.
Migrosta ve carrefoursada farklı markalar bulunur. Fakat fiyat yüksektir bilginize

  • limonlu eksi  (29.04.24 23:36:27 ~ 23:38:34)
her şeyi geçtim de bu videodaki ürünle sattıkları bir değildir muhtemelen. reklam için kullanılan bir ürün.

  • paintov  (30.04.24 01:48:47)
bu olaylar patlak vermeden önce birkaç ürününü tüketmiştim ve şunu rahatça söyleyebilirim; ürünleri göründükleri gibi değil. dışardan çok lezzetli duruyor ama içi tırışka.

bu gösterdiğin videodaki ürünün rengi de antep fıstığı ezmesi için bana hoş gelmedi açıkçası.

fıstık derken yer fıstığı mı antep fıstığı mı bu arada? bu kadının gösterdiği antep fıstığı ve orjinal antep fastığı ezmesine göre rengi soluk geldi gözüme.
  • air  (30.04.24 08:48:19 ~ 11:57:44)
sanırım sadece sitelerinden alabilcem. evet antep fstık ezmesi olabilir. onu duyunca iştahım gitti biraz çünkü sevmem. kadın tanıttığı ürünün ne olduğunu bile söylememiş ama kavanozda çevirip durması iştahımı kabarttı. biliyorsunuz pazarlamanın ilk dersi görsellik. lezzetini, yararlılığını tabiki bilemem. birde sitelerini gezerken de daha önce görmedğim lezzetli görünen şeylere rastladım.

bu sadece bana has bir durum değil arkadaşlar, entrlerini okuduysanız bir çok kişi popüler olduktan sonra tatmak istediklerini yazmış.
  • geveze yazar  (30.04.24 09:55:31)