[]

sakal bakım kremi

sakallarım kısa (2-3 no) iken bir sorun yaşamıyorum ama biraz daha uzayınca özellikle de bıyık bölgesinin kenarlarındaki kıllar dik dik oluyor, beni rahatsız ediyor, uzun sakal olunca evsiz sapsıza dönüyorum. normalde kısa sakalı tercih ediyorum ama 2-3 güne bir uğraşmak da ayrı bir dert.

sakal bakım kremi kullanıp "benim sakallarım daha homojen bir görüntü aldı" diyeniniz var mı? varsa hangi marka allah rızası için. selam ve dua ile.

not: bi yandan saçlar için olan keratin bakım kremimi kullansam dedim, saçma bi hal alabilir, gür gür kalın kalın sakallarım olur da evsizden kaptan mağara adamına downgrade olurum diye vazgeçtim. belki benim gibi bir çılgınlık yapmaya kalkmış olanlar olabilir diye bunu da ekleyeyim dedim, keratin düzleştiriyor imiş.

 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.