tekerlekli klozet kullanan oldu mu?

en iyi tercih hangisi olur? yaşlı için kullanacağız?

www.trendyol.com

şu daha iyi gibi musluklu falanmış:

www.trendyol.com

en iyisi şu bence biraz daha pahalı ama kullanışlı:

www.hepsiburada.com

Yaşlı için moral çok önemli. Bu ürünler kullanan için olumsuz psikolojik etki yaratıyor ve kendini bırakmasına neden oluyor. Yardımcı için de temizlik ve koku gibi rahatsızlık veriyor.

Klozet Yükseltici olarak geçen ürünleri inceleyin. Her açıdan çok daha iyi sonuç veriyor. Hastanın oturması ve en önemlisi de kendi başına kalkması mümkün oluyor.
  • alfired  (21.04.24 14:58:05)
@alfired, evet bunlar da yükseliyor ve tekerli zaten. sürerek klozete götürcez.

  • geveze yazar  (21.04.24 15:04:23 ~ 15:13:32)
İlk linkteki tekerlekli olanlardan annemin ayağı kirildiginda kullanmıştık.

www.trendyol.com

Son linklerdeki gibi pahalı ya da musluklu vs ürüne gerek yok bence. Bu tekerlekli olanların olayı şu, gün içerisinde tuvaleti geldiğinde tekerlekli sandalye gibi tuvalete gidiyor ve alet normal klozetin üzerine hizalaniyor. Bildiğin normal klozet oturur gibi.

Gece yatarken de tam yatağın yanına koyuyorduk, kapaklı kovası var. Koku vs de sizdirmiyor. Sabah klozet dökülup temizleniyordu.

Ayrıca katlanıyor da bunlar kullanılmadığı zamanlarda az yer kapliyor
  • makbur  (21.04.24 22:02:01)