Bu tweti ya da hesabı nasıl bulabilirim?

Dün ya da bir önceki gün Twitter'da gezerken ana sayfama bi gönderi düştü. Türkiye haritası vardı ve iki tane noktayı seçmişlerdi. "Buralarda fay hatları sıkıştı, deprem olması muhtemel" gibi bir şey yazıyordu. O iki noktadan birisi Tokat civarıydı ve malumunuz dün geceden beri 2 tane önemli sayılabilecek deprem oldu.

Diğer nokta Batı Anadolu'da bir yerdeydi. Afyonkarahisar, Kütahya civarında bir yer. Tweeti 2 -3 saniye gördüm sonra da geçtim, böyle şeylere bakmadığım için ana sayfama depremle ilgili gönderi düşmez asla.

Şimdi çok merak ettim hesabı, bulamaz mıyız acaba?

(git:twitter.com )
bu mu? şimdi buna bakıyordum.

  • scudman1  (18.04.24 18:36:00)
scudman1 'in paylaştığı twitte bahsedilen SSGEOS'un twiti

twitter.com
  • jülsezar  (18.04.24 18:57:36)
bu adam aylardır türkiyenin lafını etmiyordu. ne zaman 4 üzeri bir deprem olsa türkiye için felaket senaryoları yazmaya başlıyor. herhangi bilimsel dayanağı olmayan tahminleriyle milleti korkutuyor.

  • false pretension  (18.04.24 22:03:54)