tampon tamiri

merhaba,

aracımın ön tamponunda küçük bir kırık, sürtmeye bağlı izler ve çizikler var. bunun tamiri aşağı yukarı ne kadar tutar? mini onarım kapsamında dosya açtıramama gerek var mı sizce?

teşekkürler

Ben de aynı durumdaydım ve sigortamın mini onarım anlaşması olan yere gittim. Adamlar dedi ki, vay bu çizik çok büyük mini onarıma girmez, hem de bunun rengi çok zor. Tamam dedim mini onarıma dahil olacak kadar yeri boyayın gerisi kalsın. Tamam dediler. Sonra beni telefonla arayıp "bu arabanın rengi çok zor, boyandigi belli oluyor, tamamen boyanması lazım" dediler. Lanet olsun iyi madem dedim. Yüksek de bir para ödedim. Güzel oldu tabi. Ama şimdi düşününce keşke sanayide pazarlık yaparak bir ustaya yaptırsaydım diyorum. Hem belki lokal boya yapardı, hem de tamamen boyasa bile çok daha ucuza gelirdi, pazarlık imkanı da olurdu.

  • kanepeee  (12.04.24 10:19:59)