[]

Yavru kedileri babalarıyla tanıştırma?

1 hafta önce 5 tane yavru kedim oldu. zamanı gelince hepsini sahiplendireceğim, ama şimdi anne sütü emiyorlar.

yavrular evde benim odamda, oraya da baba kediyi hiç sokmuyorum.
baba kedi 10 aylık, çok hareketli meraklı, dangır dungur bi sarman..
yavrular daha çok narin ve savunmasız. kendim henüz hiç dokunmadım. anne kedinin kontrolündeler.

baba kediyle yavruları ne zaman tanıştırayım? kaç haftalık olduklarında? nasıl bir yol izleyeyim?
baba kedinin, yavrulara zarar verme durumu olur mu?

 
Not: Baba kedi 1 ay önce kısırlaştırıldı.


  • love and trust  (21.03.24 20:26:09) 
daha çok küçükler bence yavrular. ayaklanıp, gözü açılana kadar bekleyin.


  • delidir yakalayin  (22.03.24 10:39:03) 
Kedilerde aile kavramı pek yok. Yani ne yavrular babaaaa diyecek, ne baba yavrılarımmm diyecek. Anneyle sütten dolayı bağları var da babayla yok. İki taraf için de yabancı kediler. Bence aynı ortamda yaşayacaklarsa yavrular en azından bi sütten kesilsin. Sahiplendirecekseniz tanıştırmaya gerek bile yok.


  • kibritsuyu  (22.03.24 12:27:02 ~ 16.04.24 14:02:58) 
Baba kedinin erkek yavruları boğma ihtimali bile var. Sakın ha.


  • one minute  (15.04.24 15:50:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.