[]

doğum yapan kedi

dün gece kedim doğum yaptı.
bebeler benim yatağımın üzerinde. akşam 3'ten sabah 7'ye kadar sürdü doğum. haliyle biraz yoruldu.
şuan yavruları emzirmek için yatakta olması gerekirken, odadan çıkmak istiyor. çıkartıp biraz hava aldırıp tekrar yatağa götürüyorum. inmek istiyor.

anne kedilerin, yavrularıyla ilgilenme sıklığı nedir?
bu bebeler daha 1 günlük.
acaba emzirmek istemiyor mu? :(

 
bildiğim kadarı ile yavrular ve anneyi korunaklı kutu gibi bir yere koymanız gerekiyor. belki gezerek yavruları taşıyacağı yeri arıyordur?
çok girmediğiniz ses almayan köşe bir yere karton kutudan içi sıcak tutacak bir yer yapın bebişleri ve anneyi içine koyun.

  • eja  (14.03.24 15:42:53 ~ 16:15:57) 
Eja +1

Bebek fotosu lütfeeen
  • yenibirgüzelnick  (14.03.24 17:44:48) 
foto +1


  • exlibris  (14.03.24 20:07:18) 
Eveeeet, yavruları koymak için yer arıyormuş, odaya kutudan bir yuva yaptım, üstü kapalı korunaklı. Yavruları hemen oraya taşıdı tek tek :’’)

İnanamıyorum, şimd o kutudan çıkmıyor

Buradan aldığım cevaplar her zaman mı bingo olur!! Teşekkürler tek tek herkese ve bütün cevaplar için. Kedişim doğum yaptı, hepinize tek tek baklava ikram etmek isterdim :)
  • love and trust  (15.03.24 06:09:06 ~ 08:41:09) 
foto lütfen fotoooo


  • daha neler  (15.03.24 09:48:12) 
şuan kutuda oldukları için ve kutunun da üzeri kapalı, içerisi karanlık olduğu için foto çekilemiyor. sabah denedim ama çok belirsiz, hepsi koyun koyuna yatıyorlar zaten toplasan bir avuç. birkaç güne çekip atacağım :)


  • love and trust  (15.03.24 09:51:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.