[]

amerikada kiralik daire ya da oda

houstonda kalabilecegim yer bakiyorum
hangi sitelerden bulabilirim uyguna ev
tesekkurler


 
kısa süre için air bnb ya da oda kiralama düşün. amerikada ev kiralamak için kredi skoru ve background check gerekiyor genellikle. yıllık kontrat yapıyorsun ve evden çıkarsan geri kalan kiraları ödemek zorundasın.

özellikle kredi skorun yoksa ev bulmak zor. kredi skoru için amerika'da yasal bir statü gerekiyor. houston bu dediğim konularda biraz daha tutucu olabilir. referans, co signer isteyebilirler.

tüm bunlara ek olarak kiranın 3 katı gelirin olduğunu da ispatlamanı da isterler. Bunun için payrollerini görmek isterler.
  • ferenc  (13.03.24 20:57:34 ~ 21:03:05) 
www.roomies.com
www.roommates.com
roomster.com
www.padsplit.com
www.apartments.com
www.har.com

En son linkte asagida harita var orda "For Lease" tabina tikla/dokun.
  • thetruenorthstrongandfree  (14.03.24 02:43:20) 
5 yil Houston da yasadim, mesaj atin bana lutfen


  • oscar  (14.03.24 04:54:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.