hangi şampuanı kullanıyorsunuz?

saçımın dolgun olmasını istiyorum. normalde bu elidor'un pembe olan renktekini kullanıyorum. dolgunluk hissiyatı veriyor.

şampuan değiştirmek iyi mi yoksa stabil aynı şampuanı uzun yıllar kullanıyor musunuz?

böyle fön makinesi ile çok kısa sürede dolgunluk veren var mı acabA?

en çok bunu kullanıyorum.
www.kerastase.com.tr

bunun kokusu ve saça verdiği dolgunluk güzel, haftada 2 bunu kullanıyorum.
www.kerastase.com.tr

bunu da spordan sonraki duşlarda kullanıyorum. ferah ve temiz bir his veriyor.
www.kerastase.com.tr

haftada bir ayrıca kepek şampuanı kullanıyorum.

hep aynı şampuanı kullanmak saça iyi gelmiyor.
  • gabe h coud  (13.03.24 11:27:49)
Dove

  • rock n roll  (13.03.24 11:27:50)
sachane.com
şunu kullanıyorum
normalde saçlarım ince telli ve çabuk yağlanıyor. boya var da. keratin bakımı yaptırmıştım daha beter yağlanmasına ve sönmesine neden oldu. bu şampuan ile şu an saçlarım hiç sönmüyor, tepesi hep kabarık (bkz. yaprak dökümü necla). yağlanması da gecikti banyo sonrası taraması da kolaylaştı. bütçe düşmanı gibi gözüküyor ancak bi damlası bile yetiyor ve koca şişe.
  • neira  (13.03.24 11:49:44)
şampuan önerisi veremeyeceğim ama sürekli aynı şampuanı kullanmamak gerek diye biliyorum.

  • elorelia  (13.03.24 11:50:38)
Market şampuanı kullanmıyorum

  • doharkoman  (13.03.24 12:18:42)
ben de zamanında dünya para verip kerastase kullanıyordum.
şunu bulduktan sonra hiç gerek yokmuş dedim
www.hepsiburada.com
erkek yazdığına bakma kadın fark etmeden kullanabilirsiniz.
  • rentts  (13.03.24 12:30:14)