[]

İstanbul'da arabayla gezilecek yollar

Orman olsun ne bileyim sahil olsun, böyle ıssız ve manzarası güzel yollar var mı bildiğiniz?


Anadolu Avrupa fark etmez ama Avrupa tercih sebebidir.

 
atatürk arboretumu yolu. maslak'tan çıkıyorduk galiba.


  • unalub  (28.02.24 13:54:31) 
Sarıyer boğaz yolu

ıssız değil ama boş olduğu zamanlar var:)
  • ermanen  (28.02.24 13:57:34 ~ 13:58:08) 
Belgrad ormani, garipce yolu, kilyosa giden yolun bi kismi da guzeldir


  • mor oje  (28.02.24 14:06:19) 
Şu rota, buradan sonra da Riva'ya doğru sürebilirsin.

Paylaşılan rota
Anadolu Kavağı, 34825 Beykoz/İstanbul konumundan Tuna Cd. ve Anadolu Feneri Yolu rotasını izleyerek Poyrazköy Limanı, Poyraz, 34829 Beykoz/İstanbul hedefine.

17 dk. (11 km)
Mevcut trafikteki en iyi rota için maps.app.goo.gl adresini ziyaret edin

Geçenlerde bi organizasyon için o taraflara gittim en son Şile'ye gittim geçtiğimiz tüm yollar huzur verici ve keyifliydi.

Aynı şekilde Riva Şile arası yollar da çok güzel, ufak köylerden falan geçiyorsun vs.
  • chicha_v2  (28.02.24 16:42:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.