Ps5 alınır mı?

Hafta sonu Yunan’a gidebilirim. Publicte ps5 silim dijital versiyon €450

2 joystickli olan disk versiyonu da €530 gibi bir şey.

Bu cihazın yeni nesili ne zaman çıkacak? Değer mi almaya.

2 joystickle 16.400e falan gelecek yaklaşık taxfree ile.

2027-2028 gibi çıkar yeni nesili de, "değer mi almaya" sorusunu senin cevaplaman lazım. oynayacaksan, oyun seviyorsan al ne diyelim ki?

  • avatar is back  (25.02.24 22:45:36)
Almak niyetindetseniz alın, daha en az 3-4 yıl yenisi çıkmaz. Yenisi çıkacak diye hevesinizi ertelemeyin. O fiyatlara alma imkanınız varsa hemen alın.

Elinizde eskiden kalan oyun diski yoksa diskli almayın, dijital alın. Hiç keşke diskli alsaydım demedim.
  • kibritsuyu  (25.02.24 22:47:19)
Bence alinir. Pc de eskisi gibi ucuz degil oyun konusunda o yuzden. 2 3 yil onceki steam fiyatlari olsa pc topla derdim

  • floydian  (25.02.24 23:35:55)