“Şiit yakışıklı” diye seslenen Müdür!

İşyerinde müdür dahil 5 kişiyiz. Bi yaşlı dayı var bir de ben varım erkek olarak. Diğerleri kadin çalışan. Çalıştığımız müdüre hanım iyi bi insan. Fakat arada böyle seslenir ama bana değil o yaşlı elemana şakayla takılıri. Yine bugün kendimi ise vermişken bu bizim müdür siiit yakışıklı diye seslenince söyle doğrulup baktım. Ama iş işten geçti. Yine bizim gevelek dayıya sesleniyormuş. Birimde diğer elemanlarda gözler bana döndü. Bende boşta kalmayım diye müdürüm Salı günü işim var da izin verir misiniz demek aklıma geldi.:(( Siz olsanız yer miydiniz bu izni yoksa boşa düştüğüm kabak gibi belli mi.

Gayet belli olmuştur da, olabilir boş bulunup bakabilirsiniz yani :D çok şey yapmasaymışsınız.

İşlerim üst üste değilse kullanırdım ben bir günü.
  • akhenaten  (23.02.24 14:10:42)
olur böyle şeyler. takılma müdür.

  • sizofren06  (23.02.24 15:00:26)
benim müdürüm şu kıza yürüsüne diyo swh bence takılmayın :)

bi tanesine yürüdüm. hezimet swh kılıç gibi kullanıyor haha
  • baldan kaymak  (23.02.24 15:41:43 ~ 15:42:26)
Ben sakalı kesince.

  • sehpa fx350  (24.02.24 00:06:47)
qweasdasdas abi olay çok garip değil mi :)
boş bulunup bakınca bir şey demek zorunda hissetmen garip geldi bana. yakısıklı diye üzerine alınabilirsin ne var bunda. o da düzgün seslenseymiş

  • benarrivo  (25.02.24 13:22:56)