Tek başına

10 gün tatil sıkar mı? (10 gün 3-4 şehir gibi düşünülebilir.)

beni sikmaz, insan kendini bilir :)
siz de genelde tek basina gezmeyi seviyorsaniz sorun olmayacaktir hele ki ordan oraya 3-4 sehir olacaksa.

  • bay b  (20.02.24 10:00:31)
@bay b, Daha önce tek başıma tatiller yaptım fakat en fazla 1 haftaydı. Bu sefer gözümde büyüyor. Biletim falan var mecbur gideceğim de :’)

  • ruhen hastayim ben  (20.02.24 10:05:14 ~ 10:06:30)
Ben sıkılmam. Zaten sıkıldığım anda da birileriyle sohbet ediyorum.

  • asteriks  (20.02.24 10:08:21)
hasbelkader tatil bolgesinde yalniz kaldiysam aninda birileriyle sohbet oluyor. oo yalniz misiniz bagyan.... 10 gun tahammul seviyene gore degisebilir eger cevreye aciksan cok guzel, tur da guzel oluyor yalnizken. ama sifir muhatapla sikar gibi. bir etkinlik, sosyallesme arayisinda olurdum sahsen 1-2 gun de olsa

  • ala09  (20.02.24 10:12:52)
Araya önceden planlı etkinlik sıkıştırırım ben. Konser vs. Sıkmaz ya ne güzel kafa dinlersin, benim de çok ihtiyacım var:)

  • gabe h coud  (20.02.24 10:20:54)
Çok iyi de olabilir çok kötü de. Neresi olduğu da önemli? Bir de eğer tek yaşamıyorsan o zaman şahane kafa dinlemece olabilir. Ama tek yaşayan birisi için sıkılmaca olabilir. Değişik

  • Cezcez  (20.02.24 10:32:06)
@Cezcez, tek yaşıyorum ondan bir heyecan duymuyorum maalesef, italya’ya bilet.

  • ruhen hastayim ben  (20.02.24 10:37:06)
kişiliğe bağlı. ben tek başıma kahve içmeye bile gidemem, sıkılırım.

  • elorelia  (20.02.24 10:49:32)
En güzel tatil yalnız başına yapılan tatil benim için, şahsen plan program yapmadan takılmayı sevdiğim için anlık spontane şekilde o an canım ne isterse onu yapıyorum. Yanında birisi olunca sürekli bir onu mu yapalım bunu mu şeklinde bir diyalog oluyor, sen tam güneşin altında mayışmış bir şekilde yatıyorsun ya da manzaraya karşı elinde bira çok huzurlu bir şekilde takılıyorsun, diğeri tutup çok sıkıldım hadi kalkalım diyor falan.

Geçen sene 2 ay ispanya tatili yaptım tek başıma, bir an bile sıkılmadım. Ha takılmak istersen illa ki senin gibi gezginler oluyor etrafta, bi kahve bira eşliğinde takılmak ya da gece eğlenceye çıkmak istersen mutlaka birilerini bulursun.
  • zikardo  (20.02.24 11:10:59)
sıkması muhtemel. 10 gün tek başına gezmek farklı yerlerde olması değil de yalnız olma hissi daha çok sıkar.

  • mikahakkinen  (20.02.24 11:47:43)
Kesinlikle hayir. Hatta 3-4 sehir gezisi için yetersiz bile denebilir.

  • Yourcousinmarvinberry  (23.02.24 16:51:51)
8 gün ve 2 şehir geziden geldim. Sıkılmazsınız.

  • put it in your appropriate place  (23.02.24 19:23:39)