Sokak satıcılığı yaparak dünyayı gezmek

1. Bileklik veya sayılabilecek bir ürün satarak konaklama ve yeme başta olmqk üzere masrafları çıkarmak mümkün müdür?

2. Günlük ortalama ne kadar kazanılır?

3. Bileklik dışında hızlı satılabilecek hangi ürün tavsiye edersiniz?

4. Bunların haricinde ne tavsiye edersiniz veya yorumlarınız nelerdir?

denemeden bilemezsiniz.

  • summerjam0306  (17.02.24 16:10:52)
summerjam0306, muhakkak tecrübe etmeden bilinmez bilgi sahibi olan vardır diye düşünmüştüm.

anlatamıyorum, hepsini izledim zaten fakat sorduğum sorulara dair bilgi bulamadım.
  • doharkoman  (17.02.24 16:26:51)
o işler eskisi gibi değil artık. ülkeler bu konuda daha sıkılar. bir çoğu sattığınız malzemelere el koyabilir. siz de 5 parasız ortada kalabilirsiniz. sadece buna güvenerek yola çıkmayın derim

adı geçen youtuber'lar pandemiden önce başladı bu işe. o zaman normaldi. şimdi değil
  • yakutistan  (17.02.24 17:23:35)
Sen hiç "vize" diye bir şey duydun mu? Vize almak için mesleğin, hesabındaki para gibi şeyler kritik önem taşır.

Ayrıca sağlık sigortan falan yoksa başına bir şey geldiğinde net ölürsün.
  • ferenc  (17.02.24 18:53:11 ~ 18:54:15)
ferenc + 1.

Bir de her fenomenin YouTube videosuna kanmayın. Ekranda simit yiyorlar, ama akşam yemeğinde mantarlı biftek. Tabii biftek kısmını yayınlamıyorlar.

Genellikle aileleri de destek oluyor zaten. Yani keyif yapıyorlar, hercai veya seyyah değiller.
  • alfired  (17.02.24 19:02:49)
Bileklik dışında birşeye gerek yok. Sörfçü bilekliği ve minimal dogaltas artı deri uniseks bileklik takilin. 15 senedir ticaretini yapıyorum daha hızlı ve hep satan bişey olamaz

  • alimcgraw  (17.02.24 22:49:14)
aiesec.org yaşınız kaç bilmiyorum ama verdiğim linkten bir programa kabul alırsanız herhangi bir masraf yapmadan yurtdışı deneyimi yasayabilirsiniz

  • kaiserr76  (17.02.24 22:52:19)
Zero masraf yapmadan vize alamazsın. Hesapta para görmeden vize vermezler. Bizim Türkiye veriyor. Sonuç: Kütahya'da fuhuş yapıp insanlara hastalık bulaştıran faslı üniversite öğrencisi. eksisozluk.com

Hiçbir ülke bunu istemez. Hatta Türkiye'de bile bileklik sattırmazlar. Zabıta hemmen çöker. Güzel fantazi ama..bileklik satıp dünyayı gezmek. 13 yaş hayalleri
  • ferenc  (17.02.24 23:53:55 ~ 23:55:20)
dunyayi gezmenin daha mantikli yollari var. bir insanin gelir kaynagina dair tek umudu bileklik satmak olmamali bence.

  • bohr atom modeli  (18.02.24 02:17:26)