Erkek arkadasimin yaptigi espiri normal mi

Erkek arkadasim zorlukla karsilasinca “uhuhu annemi istiyorum” seklinde sakalar yapiyor. Garip buluyorum. Normal mi?

kac yasinda ki? geyik olsun diye ciddiye almadan soyleniyordur. garip ya da degil demek dogru olmayabilir.

  • summerof69  (11.02.24 22:14:38 ~ 22:15:12)
Şakanın normali diye bir şey yok ki. Size garip geliyorsa ilişkinin yürümesi bence zor, şaka anlayisimla uyusmayan biriyle beraber olamazdim. Şu ufak şey size garip geliyorsa ve burada sorma ihtiyacı duyuyorsaniz başka sorun da olabilir belki çünkü çok basit bir şey bu.

  • logisticsmanager  (11.02.24 22:22:54)
şirin olduğunu düşünüyordur. hoşunuza gitmiyorsa söyleyin bir daha yapmaz.

  • pispinti  (11.02.24 22:23:26)
Niye normal olmasın ya? Her insanın bazı durumlarda stabil şakası vardır. Sıklıkla yapar yani. İyi şaka/kötü şaka olması dışında bin yıllık klasik film repliği falan bu annemi istiyorum cümlesi. Haddinden sık yapıyorsa en fazla tamam ilk birkaç tanesinde güldük artık sıktı denir de annemi istiyorum dedi diye anne kuzusu yaftası yapıştırıyosanız çok mantıksız geldi bana

  • nundu  (11.02.24 22:32:19)
Eger 18 yaş üzeri bir adamsa yaptıgının çok dandik ve vasat durduğunu, bir daha yapmaması gerektigini belirtirdim. Eger hala devam ederse zeka yaşının belirlenmesi için pedagoga götürürdüm

  • limonlu eksi  (11.02.24 22:33:49)
nasıl bir üslupla söylendiği önemli. ben de annemle ya da eşimle telefonda konuştuğumda iki meyve sebze ya da ev eşyası seçerken bile kararsız kalınca "hey gidi sen burda olacaktın seçerdin ben beceremedim şu işi" derim sıkça (gülerek).

önemli olan demesi değil. zorlukla karşılaştığı an annesini arayıp 2 saat nasihat dinliyorsa zırt pırt, o normal değil deriz. böyleli şakalarda bişey yok
  • avatar is back  (11.02.24 22:35:33 ~ 22:36:16)
söyle yapmasın :)

  • gabe h coud  (11.02.24 23:49:08)
yaşı önemsiz bence

hikayesi mi var diye sorun :)

yok derse o zaman mod değiştir beni etkile falan gibi şakalarla farklı bi yere götürün
nasıl söylendiği önemli şeyler bence :)
  • baldan kaymak  (12.02.24 00:58:00)
Zorluklara karşı öfke ile yaklaşsa yine garip mi bulurdunuz, daha mı normal gelirdi?
İnsanlar kişisel alanları içinde çeşitli mizahi tepkiler, sözler gerçekleştirebilir, sizin garip hissetmeniz tamamen sizinle ilgili. Size karşı bir saldırı yok sonuçta, tamamen kendi kendine konuşan birinin çocuksu eğlence anlayışına tanık olmuşsunuz. İnsanların içindeki çocuğu kendi hâline bırakmak iyidir size bir zararı yoksa. Bundan neden rahatsız olduğunuz üzerine düşünün derim, o sözü söylediğinizi düşünün ve hissettiğinize bir bakın, cevap sizde.

  • hasmetizm 2046  (12.02.24 10:23:18)
Surekli yapiyorsa artik komik olmaktan ciktigini birinin hatirlatmasi gerekiyor olabilir. Bazen bi esprinin ne zaman kabak tadi verdigini espriyi yapan anlamiyor.

  • nic cage  (12.02.24 12:24:08)