30. Yaşınızi kutlamak için nereye gidersiniz?

Vizesiz ülkelerden biri mi? Evetse hangisi?
Yurtiçi tatil? Evetse nereye?

2-3 yurtdışı olursa 3-4 günluk bir tatil.
Bütçe max10k
Yalnız gidilecek.
Tarihi yerlerdense doğal güzellikler tercih ediliyor.

Ben gidemedim mesailerimden.

İzmir e bile ok tum üstelik.

Vizesiz ülkeler dahi 10k ya kafa kafayaydı. Ona göre bakın.
  • baldan kaymak  (23.01.24 23:17:06)
Sırbistan, Karadağ, Makedonya olabilir. Mısır için yetmeyebilir 10 bin. Rize'de bungalovda 2 3 gün kafa dinlemek de iyi olabilir.

  • dissendium  (23.01.24 23:22:35)
Para harcamazdım.

  • ferenc  (23.01.24 23:31:17)
Havalar biraz daha güzel olmasını bekler öyle giderdim.
Yurtiçi antalya muğla olabilir
Yurtdışı sırbistana herkes bu sene gitmiş oraya gidilebilir
  • kararsızataletfilozofu  (23.01.24 23:56:24)
kayak merkezlerinden birine giderdim. erciyes diyecegim ama yol+otelle 10k bilemiyorum. 2 gun yeterli 3-4 gun icin tek basina o butce yetersiz bolusecegin biri olsaydi gun sayisi artabilirdi. Fikren de iki gece yetiyo bana. Diger ihtimal kapadokya. Kisin kapadoyaya bayildim kar, tas evler, saraplar. Dogal guzellikler icin kotor guzel fakat kisin disarda 1-2 saat anca dolasilir aksamustu evli evine koylu koyune. cok ruhsuz kalir kis mevsiminde. Sirbistan zaten dunyanin en manasiz gezisi olurdu hele tarih aramiyorsan. Makedonya tatli ve ucuz ama kisin bol bol yagmur olur. He bir de tiflis cok cici bir yermis 10k ya orada takilabilirsin gece hayati da olan bir yer sanirim. Ama dedigim gibi kisin kayak tatili en makulu

  • ala09  (24.01.24 15:45:12)
- Madeira
- Vivamayr

  • gabe h coud  (24.01.24 16:03:53)