Varis tedavisi/ameliyatı

Merhaba. Askerlik yaparken nöbet tutmaktan sol dizime yakın bir yerde varis oluştu. Bunu uzun süredir ihmal ediyorum. Askerliğimi 2019 yılında yapmıştım. Şimdi bunun için doktora gitmek istiyorum ama öncesinde bilgi almak istedim. Varisin ameliyatla tedavisi sonrası iyileşme, işe dönme süresi ne kadar oluyor? Çevremde hiç yok. Ondan soramadım. Teşekkür ederim.

20 dk sürüyor damarları kurutma operasyonu yapıyorlar ameliyat kapalı yürüyerek çıkıyorsun hastahaneden lokal anestezi ile yapılıyor

  • baknedicem  (20.01.24 23:45:24 ~ 23:45:39)
çok iyi araştırın, özel hastanelerin amacı önce insan değil, önce paradır bunu unutmayın. Yani özel bir hastene hemen ameliyat edelim diyecektir, aceleci davranmayın iyice araştırın.

Birden fazla doktora danışın mümkünse , devlet ve araştırma hastanesi olsun. Aynı şeyi en az 3 devlet doktoru öneriyorsa o zaman dikkate alın ve araştırma yoluna gidin.
  • Rao  (21.01.24 12:04:21)