Sürekli Uyuyorum

İki haftadır inanılmaz uykum geliyor. Sabahları zor kalkıyorum gün içinde uyku bastırıyor, uyuyakalıyorum. Gün içinde uyumama rağmen akşam kolayca uykuya dalabiliyorum. Hafta sonu 13 saat uyudum akşam 20.00’de yine uykum geldi, salonda uyudum. Normalde bana yeten uyku yetmemeye başladı. Sebebi ne olabilir yaşayan var mı? İlaç vs. kullanmıyorum.

vitamin eksikliği sebep olabilir, B ve D vitaminleri kaynaklı olabilir.

  • hakmut  (14.01.24 16:47:35)
bir yakınımda sizin gibiydi. sonra kanser oldugu ortaya çıkmıştı. ihmal etmeyin bence doktora gidip görünün check up'dan geçin

  • limonlu eksi  (14.01.24 17:03:39 ~ 17:03:58)
İşte internetten arastirinca her seyin sonu kanser.

B vitamini seviyesi yerlerde olabilir. Doktora gidin ama randevu gununu beklemeden hemen bugun bir Benexol icebilirsiniz, sikinti olmaz. Zarari dokunmaz ama yarari illa ki olur. Maksimum siniri gecemezsiniz zaten.

Psikolojiniz cok mu kotu? O da uyku yapar.
  • ahm1  (14.01.24 17:58:37)
vitamin eksikliği dışında oksijenden ve havasızlıktan olabilir.
evlerde kalorifer yanıyor, havasız ve nemsiz kalıyoruz.
sırf bu yüzden triflo kullanıyorum düzenli.
şu üç toplu, hastanelerde nefes egzersizi yaptırılan alet.

faydası var diye öylesine başlamıştım, ilk denememden sonra uykum açılınca ne kadar oksijensiz kaldığımı fark ettim.
bende de burun kuruluğu vb. sorunu var, aldığın havayı direkt etkiliyor.

en kötü ihtimalle açık havada derin nefesler alın, nefes egzersizi yapın, evinizi havalandırın.
  • blatta hiberna  (05.02.24 15:34:28)