Hangi bankaları kullanıyorsunuz

Selamlar. Hangi bankaları ne için kullanıyorsunuz?

Akbank maaş kartı. Otobüs için, alışveriş için kullanıyorum. Aylık ve günlük faiz için kullanıyorum.

İş Bankası sadece borsa ve günlük faiz.

Enpara yedek alışveriş kartı.

Ekstra soru

Şimdi ben borsa için de Akbank kullanmak istiyorum. Yatırım hesap komisyonu için şikâyetler var. Fazla çekiyormuş. Bu doğru mu?

Teşekkür ederim.

garanti maaş ve tek kredi kartı
fibabank günlük faiz TL makasta az fx market ile dolar alımı yapıyorum
ing günlük faiz $ dönem dönem kullanıyorum aylık yüksek faiz verip sonra indiriyor
denizbank anne maaş (değiştireceğim güvenim kalmadı artık yüklü miktar parama eft bloke koydu)
işbankası dedenin maaşı günlük faizi çok düşük eft talimatı verilemiyor düzenli bu çok sıkıntı
ziraat anane maaşı kullanımı göreceli kolaymış, video ile bağlanabiliyor müşteri temsilcisine
  • eja  (11.01.24 13:11:27)
vakıf ve teb kredi kartı
burgan günlük faiz
ing Swift Muafiyet
  • nuevo  (11.01.24 13:22:08)
Enpara
KuveytTurk
Akbank
QNB
Garanti
  • baldan kaymak  (11.01.24 13:26:25)
15 bankada hesabım var aktif kullandıklarım

burgan-faiz için
yapıkredi-maaş ve kredi kartı
akbank-kredi kartı ve kampanyalar
iş bankası-kredi kartı
enpara-günlük işlemler, fatura ödeme, bazen faiz
  • jelly bear  (11.01.24 13:30:15)
Atayatırım- Yatırım işlemleri
Oyak yatırım- Yatırım işlemleri
İng- Hesap
Akbank- Hesap
Yapı kredi- Maaş hesabı, kredi kartı
İş - Maaş hesabı, kredi kartı, yatırım işlemleri, kredi kartı
Ziraat, Kredi ve kredi kartı
Enpara- Kredi kartı ve günlük işlemler, fatura ödeme
Halk- Kredi kartı
TEB- Hesap
  • Mirket  (11.01.24 13:53:07)
Enpara: otomatik odemeler, kk, birikim, doviz hesaplari, kisaca her seyin
Is bankasi: kredi kartim (2.) ama milleri az veriyor artik
Ziraat: kredi
Finans: hesap, ekkart
Akbank: maas hesabi, kredi karti (kullanmiyorum)
Odea: yatirim hesabi
  • mor oje  (11.01.24 14:21:26)
aktifbank tüm işlemler için kullanıyorum;
- n kolay bono günlük vadeli için (şuan oran 44)
- gram altın ve gümüş alımı için (makası diğer bankalara göre bir tık uygun)
- halka arzlar için hisse senedi bölümünü (ata yatırım üzerinden sade ve basit bir trader programı var)
- sınırsız her atmden para çekme ve yatırma özelliği var (bu en güzel özelliği)
- pasolig maçlar vb. etkinlikler için

enpara kredi kartı tek kredi kartım yıllardır kullanıyorum sonradan taksitlendirme olayı çok iyi oluyor.

ıng kredi için en uygun oran hep ıngde olduğu için hesabım hep açık hesap kartını da eşim alışverişler için kullanıyor.

yapıkredi maaş hesabım var faturalar otomatik ödemede maaş yatınca faturalar için bir miktar çekip hemen aktifbanka gönderiyorum.
  • gencfb  (11.01.24 14:35:49)
akbank maaş. maaş geldiği gibi işbank'a transfer. tüm işlemlerim işbank'ta.
yurt dışından tr'ye döviz transferi için cepteteb döviz hesabı.
aracı kurum tacirler ve iş yatırım.
  • gabe h coud  (11.01.24 14:57:20 ~ 14:57:46)
İşbankası, kuveyt, vakıfbank, yapıkredi = kredi kartları için.

denizbank= yatırım ve kredi kartı için.

enpara= bedava havale yapılıyor diye kullanıyorum. ve günlük faizden yararlanıyorum.
  • drako  (11.01.24 15:13:21)
TEB: Maaş bankam, aktif kullandığım kredi kartım da burdan

Halkbank: Önceki çalıştığım kurumdaki maaş bankamdı. Eski kredi kartım duruyor hâlâ ama hiç kullanmadım 6 aydır.

Akbank: yazın konut kredisi çektim burdan onu ödüyorum. Bi de az limitli bi kartım var. Onu da hiç kullanmadım.

Ünide öğrenciyken kyk için ziraat, öğrenci kredi kartı için Garanti kullanmıştım.

Yatırım vs şu sıralar yapmıyorum konut kredisi ile uğraştığım için. Borsa zaten nasıl girilir bile bilmiyorum. Aktif kullandığım bir kredi kartım ve konut kredim dışında bankayla işim yok pek. Birden fazla kredi kartını aktif kullanmanın mantığını da anlamıyorum pek
  • nundu  (11.01.24 15:22:30)
TEB- amiral gemim; vadeli-vadesiz hesap, döviz hesabı, 3 kredi kartı, yatırım,fon hesabı
Denizbank- yatırım hesabı, genelde boş.
Akbank- Maaş hesabı, yatırım hesabı
Enpara-bireysel kredi
Vakıfbank- şu anda boş, genelde de boş.

aktif kullandığımı iki tane yani. Onlardan da TEB % 90 Akbank % 10
  • kumandanim  (11.01.24 18:15:13)
TEB maaş ve kredi kartları, döviz alımı için.
İş Bankası İşCep ve yatırım için.
Enpara günlük faiz ve ücretsiz para transferi için.
  • pro9it9is9  (11.01.24 18:45:54)