Kışın yazlık kıyafet alıyor musunuz

Merhaba. Kışın yazlık kıyafet alıyor musunuz? Ya da aklınıza bile gelmiyor mu?

Soruyu yanlış anlayıp cevap vermişim sildim onu.

Baştan alayım.
Evet alırım. Alışveriş sık sık yaptığım için karşıma her mevsimden şeyler çıkıyor hoşuma gidenleri alıyorum. Özellikle kış gelsin de yazlık alayım değil ama denk geldikçe alırım evet.
  • mutekebbir  (16.11.23 13:19:46)
ben hep alırım. nasıl olsa 6 ay sonra giyeceğiz. yaza 2 katına almaktansa.

  • koela  (16.11.23 14:58:33)
fiyatı uygun ve kalitelsiyle alıp
eskilerden bir taneyi uygun bir yere bağışlıyorum

ama özellikle bakmıyorum uygulama içinde denk gelirse
  • bir soru sorcam  (16.11.23 17:33:33)
Nautivadan tisort aldim 300 papeldi cogu

  • lapaz  (16.11.23 17:40:01)
yazın kışlık kolay kolay almam küresel ısınmadan dolayı kışlık kıyafetlerin çoğu etiketi üzerinden dolaplarda kalıyor atık.
yazlığı 12 ay denk gelirse alırım.

  • jamswety  (16.11.23 17:59:23)
Bulsam alirim. Internetten almayi pek sevmiyorum. Yildim geri kargo yollayip iadenin yatmasini beklemekten. O yuzden mumkun degil benim icin pek.

Eylul ayinin ilk haftasi ince bir ust lazimdi mangoya gittim baktim kazaklar falan cikmisti. Magazalar cok cabuk sezon degistiriyor. Tamam ocak ayinda satmasinlar da agustos bitti mi her sey kalkmasi ya
  • Kittie  (16.11.23 22:34:29)
kendi bedenime bi dönsem alacağım da... bundan mantıklı iş yok çünkü.

  • anna sun  (17.11.23 00:57:34)