Araç Dışarıdan Görünmeye Kapatma

2021 model toyota corolla için böyle bir şey yapmak istiyorum.
Yandan önden arkadan görünmeyi tamamen engellemek amacım. İçeride yatacağım zamanlar olacak çünkü

Soru eksik. Film kaplama için öneri mi istiyorsunuz yoksa genel öneri mi? Genel ise, youtube.com şunun Toyotaya uyumlu olanından alıp camlara yapıştırıp kullanın

  • avatar is back  (06.11.23 16:13:25)
@avatar is back film değil çünkü tam görünmez olmalı. Ön cama öyle bir film olmaz. Bu tesla için olanı ben de görmüştüm. Ama toyota için ne diye arayacağımı bulamadım.

  • just give away man  (06.11.23 17:02:31)
ABD'de arabada yatanlar, cama göre karton kesip, cırtcırt ile camlara tutturuyorlar. Hem ucuz, hem de kolay kullanılır ve ışık geçirmez oluyor. Işık geçirmeyen hazır ürün bulmak zor.

  • alfired  (06.11.23 17:17:21)