Spor yapıyor musunuz

Merhaba. Spor yapıyor musunuz? Neler yapıyorsunuz? Üniversitede okurken karate yapıyordum. Şaka maka o zaman beri spor yapmıyorum. Yüzmeye gitmek istiyorum her hafta. Sizce faydası olur mu düzenli yüzmenin? Siz yüzüyor musunuz?

Evet 4 yıldır düzenli boks antrenmanı yapıyorum, hanımı da alıştırdım. Cinsel hayat olsun, mental durumlar olsun inanılmaz faydasını görüyoruz.

  • mirty  (27.10.23 19:13:08)
Bisiklete biniyorum, yollara çıkıyorum. Hayatımın bir parçası, çok seviyorum.

  • burka  (27.10.23 19:22:16)
Covid dönemi iki sene spor yapamamayi da sayarsak yaklasik 10-12 yıldır strength training yapıyorum. Bench, deadlift, squat, ohp.

Dağ köyünde yaşıyorum haftada bir koşu iki kere falan da dağda ormanda yürüyorum.

Yüzmeyi sevsem de çok hastası olamadım havuzda. Ama ailecek sürekli yüzen yarismalara katılan is arkadaşım var. Fransa'da yaşadığım sehrin olayi herkes çok sportif, decathlon sponsorlugunda yaşıyor sehir. yani voleybol, yüzme, snowboard, eskrim, kayak, bisiklet, cross bütün ofis bunları yapıyor yerinde duran yok.
  • logisticsmanager  (27.10.23 19:46:26)
Düzenli yürüyüş ve koşu yapıyorum.

  • Amaranta ursula  (27.10.23 20:50:53)
haftada 3-4 saat (2-3) gün yüzüyorum. arada yürümek dışında başka spor yapmadığım için güzel hissettiriyor. yüzme sonrası yediğim yemekten aşırı zevk alıyorum çünkü baya acıktırıyor. faydası var mı bilmiyorum ama illaki vardır. spor sonuçta. vücudun birçok yeri çalışıyor.

  • jelly bear  (27.10.23 20:51:20)