Biraz acil: Şu durumda ne yapmalı?

Psikiyatr bir arkadaşımın kitaplaştırmak üzere çeşitli makalelerini redakte etmiştim. Şimdi bana kitabının çıkacağı haberini verdi, önsözünde teşekkür vs ediyor. Elime geçince sana da göndereceğim dedi. Acaba o göndermeden benim kitabı satın almam daha mı uygun ya da (doğru kelime ne bilmiyorum) daha şık? Yoksa göndermesini mi beklemeliyim?

Onun göndermesi şık olur.

  • irene  (28.09.23 10:46:05)
yayıncı yazara belli sayıda yazar baskısı gönderir 10-20 tane

yazar da bunları istediği insanlara verir

senin almana gerek yok
  • freebird5406_2  (28.09.23 10:46:41)
teşekkür yazısına seni de eklemiş. hediye etmeyi de kendi teklif etmiş. satın almaya gerek yok bence.

  • neira  (28.09.23 10:47:05)
ama kitabın linkini de göndermiş. acaba almam için olabilir mi veya bilmiyorum belki de yaygınlaştırmam için midir?

  • nic cage  (28.09.23 10:48:59)
onun size göndermesini bekleyin.
belki el yazısıyla not falan da yazar, hatıra kalır.
kitabın linkini fikriniz olsun diye önden göndermiş olabilir. sosyal medya kullanıyorsanız paylaşabilirsiniz ''böyle de bişiler var'' diye.
  • asisamus  (28.09.23 11:13:22)
Çok istiyorsan bi tane alıp bir arkadaşına hediye edebilirsin belki onun dışında zaten kitap üzerinde emeği olan biri olarak sana hediye etmesi daha uygun olur.

  • nundu  (28.09.23 11:16:34)