güncel implant fiyatları aşağı yukarı ne kadar ?

iki dişim çekildi. diş hekimi kontrolde 3-4 ay bekleyelim yerlerine implant planlarız dedi.

yirmilik diş ve yanındaki iki dişim yok şuan. çekildikten sonra baya bir boşluk oldu orası. hekim söyleyene kadar hiç aklımda yoktu ama şimdi düşünmeye başladım.
muhtemelen tek implant takıp üstüne 3 diş koyacaklar.

ortalama ne kadara patlar, biliyorum devamlı euro artıyor ama ortalama bir fiyat merak ediyorum.
duyurunun diş hekimleri ve dişten muzdaripleri yardımcı olabilir mi?

Annem tanesini 8 bine yaptırdı daha yeni. Bunun ek masrafı falan varmış gerçi onu bilmiyorum.

  • ruhen hastayim ben  (20.09.23 21:15:31 ~ 21:55:27)
2 implant üzerine 2 diş yapılır muhtemelen. Kemik miktarınız yeterliyse ek bir ücret olmaz sanırım. Fiyatlar çoook değişken ama telefonla bu şekilde sorabilirsiniz, bazen kaba bir fiyat veriyor klinikler

  • ats  (20.09.23 22:31:02)
Straumann Bu markadan memnun insanlar genelde ,
Ama genelde söylenen implant markasından önemli olan diş hekimi .

  • dunyatuhaf  (20.09.23 22:31:23)
Bence gidip fiyat alın . Ben fiyat alınmaz kafasındaydım pişman oldum . (İmplant değil gerçi )

  • dunyatuhaf  (20.09.23 22:32:19)