[]

olta malzemeleri almak için site önerisi

merhaba arkadaşlar. olta balıkçılığı için alışveriş yapabileceğim güvenilir site önerisi istiyorum. her zaman kullandığımız alışveriş sitelerindeki kategorilendirmeler yeterli değil maalesef.
 
www.gazifishing.com


  • obscure  (19.09.23 09:00:30) 
Almak istediğimiz her ürünün hepsini tek bir yerde mantıklı fiyata bulmak her zaman denk gelmiyor.

Kamış Trendyol'da uygun olabilir, makine amazon'da vs.

Önce almak istediğiniz ürünlere nokta atışı karar verin, sonra o marka/modeli aratıp nerede ucuz ona bakarak karar verin.

Bu ay amazon'dan çok mantıklı fiyata makine ve misina aldım mesela, hiç bir yerde yoktu bu fiyatlar.

Edit: Spesifik olarak bi şey mi lazım? yoksa genel olarak gireyim sepete doldurayım ufak tefek alışveriş yapayım arayışı mı?

Yeni mi başlıyorsunuz? Ne tür avlar yapacaksınız?
  • John Bloor  (19.09.23 10:21:56 ~ 10:25:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.