Yılbaşı akşamını dışarıda geçirmek

mantıklı mı sizce? Ben normalde evde geçirmeyi kalabalığa girmemeyi severim ama aralık sonu prag’ta 3 gün geçirebilme imkanım var. Kalabalık leş bir ortam olur mu? Başka zaman gitmek daha mı iyi yoksa? Yılbaşı için şimdiden rez yaptırdığınız yerler var mı? Yoksa yine en güzeli evde olmak mı?

Prag'da yapmadım bunu ama söyleyeceğim şey bundan bağımsız zaten. Benim için yeniyıl akşamı evde kıkır kıkır gülüşüp tıkanana kadar bir şeyler yenecek bir gün. Dışarda keyif almıyorum, dışarda bir kere denemek için, iki kere arkadaş zoruyla 3 yeniyıl geçirdim. Normal bir günde dışarda sabahlamaktan hiçbir farkı olmadığı için yeniyıl olayını kaçırmış gibi hissettim.

Ben yeni yılda evciyim, lokasyon neresi olursa olsun. Prag'da bir çevreniz varsa ve onlar da gönüllüyse içerde kalın bence. Ama çevreniz yoksa dışarısı neden olmasın.
  • akhenaten  (14.07.23 15:08:00)
Zaten gitmeye gonlun yok bosver. Soguk ve kalabalik.. alisveris manyaklari icin super bi firsat sadece

  • mimikikili  (14.07.23 15:12:57)
Biz pandemide yeni yila Paris'te girecektik ama salgin dolayisiyla bu içimizde kaldi tabii. Prag nasildir bilmem ama Christmas tatilini kesinlikle disarida geçirmek istiyorum, tercihen Kuzey Avrupa ülkelerinden birine gidecegiz bu sene erken rezervasyonla.

  • Avoiding The Puddle  (14.07.23 16:20:07)
TR'de asla dışarı çıkmadım yılbaşında, anca arkadaş evi falandır ama pandemiden önceki sene amsterdam'da girmiştim yılbaşına, çok eğlenceliydi. herkes dışarıdaydı, herkes eğleniyordu, öyle çok taşkınlık fln yapan da yoktu. fiyat geçirme illaki oluyor ama TR'deki kadar abartı da değildi.

  • sirkelimon  (17.07.23 14:13:37)