Geçmiş mesajlaşmaları açıp açıp okuyor musunuz?

Sevgiliniz, eski sevgiliniz, flörtünüz, arkadaşınızla olan geçmiş diyalogları arada okuyup o konuşulan andaki karşılıklı hislerin üzerinde düşünüyor musunuz hiç?

Eski olanları açıp okumuyorum. Güncel olanları eskiden okurdum şimdi vaktim de yok hem eriniyorum.
Edit: Şimdi düşündüm de eski olanları zaten sildiğim için açıp okumak mümkün olmuyor.

  • Amaranta ursula  (06.07.23 00:07:31 ~ 00:15:49)
hayır, her gece siliyorum mesajları.

  • gule gule  (06.07.23 00:24:51)
evet gençken çok yapardım bunu. gerçi şimdi bile, sevdiğim bi şarkı veya film olursa defalarca dinler izlerim, hem o duyguları yeniden yaşamak hem de bir kez de farklı bir açıdan dinleyip gerçekten güzel miydi yoksa bende mi bi denyoluk vardı diye test etmek için. ama mesajları defalarca okumak içlerindeki en yararsız uğraştı muhtemelen çünkü bende hemen hiç izi kalmadı, onlardan öğrenip gelecek için ders çıkaracak bir şey yoktu açıkçası çünkü aşırı aşıkken yada öfkeliyken yazılan mesajlar çoğu, öyle mantık çizgisinden uzaklar ki "öeh iyi ki geçti gitti bir daha yapmayayım" dedirtmek dışında günümüzdeki hiçbir derde derman olamıyor.

  • engelbert humperdinck  (06.07.23 01:56:12)
okurum ya. Arada bir muhabbet aklıma gelir, whatsappte arama yapıp onu bulup o diyaloğu okurum. İlla sevgili olmasına gerek yok, arkadaş grubundaki geyik muhabbetleri de okurum. Anlık olarak zaten keyif aldığım bir sohbetse birkaç defa okurum konuşma sürerken. Ses kayıtlarını da bazen dinliyorum tekrar. Bi de tuhaf şekilde kendi attığım ses kayıtlarını bi kez dinleme huyum var atar atmaz.

Yakın arkadaşlarımla olan whatsapp sohbetlerimi silmem. 2016'dan kalan sohbetler var. Whatsapp gruplarında önemli olanlar için de geçerli. Arşiv gibiyim bu konuda :d
  • nundu  (06.07.23 10:35:15)
hayır.

  • gurur  (06.07.23 11:32:19)
10 yılda 3 kere falan yapmışımdır muhtemelen.

  • bobinhoo  (06.07.23 14:13:06)
Okurum hep

  • abuzer  (06.07.23 17:34:39)
Yakın arkadaşlarım ile olan sohbetlerim çoğunlukla durur. Bazen vay be ne zamanlardan geçmişiz diye açıp okurum. Bazen de geçmişte bir olayı hatırlamaya çalıştığımızda, tartıştığımızda çaaat çıkarıyorum. Olay çözülüyor:)

  • skywalker.anakinn  (06.07.23 18:52:01)
ewet ablamla olan mesajlasmalari arada bir acip okuyorum. hosuma gido. kendisi de bir duyurucu ins bunu gorur ve onu ne kadar sevdigimi anlar :D

  • nibba  (06.07.23 19:38:07)
asla okummam. Yazarken düşünmeye çalışır düşünemediysemde yazdığımı kabul eder silerim.

  • abi bi dizi buldum on numara  (01.08.23 00:58:35)