[]

Duvardaki küf

Tavanda ve kısmen fayans derzlerinde oluşmaya başlamış siyah küfler nasıl kalıcı olarak yok edilir?. Sanırım çatıdan su alıyor, önceden de hafiften su alıyordu ama bu küf yoktu. Havasız kaldığı için mi oluşuyor acaba ?
 
Çamaşır suyuyla silin baya etkili oluyor. 2 yıl önce odamda oluşunca öyle yaptım. Aynı yerde siyahlık küf tekrarlamadı. Sonra üstünden bi tur da sirkeli suyla geçin ben öyle yapmıştım


  • yazdonumu  (31.05.23 14:06:19 ~ 14:08:41) 
Havasizlik etken tabii ama en büyük etken catidan giren su. Eger onun onune gecmezsiniz sadece küf degil, duvardan icten ice su da ilerleyerek daha büyük yapisal hasarlar verir.


  • konusma ben konusuyorum daha bitirmedim  (31.05.23 15:45:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.