1.3 milyon lira olsa napardınız

İstanbulda ev zor. kredi çıksa bile.

Araba alsak masraf sürekli.

istanbul dışı ev olabilir.
Altın döviz hisse vs

Her türlü önerileri dinlemek isteirm. Yatırım tavsiyesi değil. AKlıma gelmeyen bir şey görmek için.

ben olsam arsa alırdım.

  • candide  (29.05.23 16:13:12)
körfez tarafında arsa bakarım.

  • teritori  (29.05.23 16:18:02)
Araba alınır eğer arabanız yoksa.

2 sene önce 15 bin dolar'a aldığım 2014 model araba şu an 25 bin dolar yapıyor. Bindiğim de yanına kar kaldı.

Şunun için söylüyorum. Döviz, altın, borsa yatırımı ile enflasyonu bile yenemezsin. Almadığın her gün arabalar dolar bazında bile artıyor.

Yatırım için değil, araba yoksa araba alınır.
  • Cesario  (29.05.23 16:32:24)
Ankaradan ev alırım. O civara evler var. Bir de memur kiracı, tamamdır. İstanbul biraz sallasa herkes Ankara vs yerlerde alacak soluğu. O ev değerlenir.

  • basubadelmevt  (29.05.23 16:34:50)
Ticaret ticaret ticaret. Bunu 13 ay önce 350 bin TL sermaye ve 50 bin TL borç ile iş kurup bu dönemde 1.5 milyon net nakit kazanıp 400 bin TL'lik sermayenin 320 bin TL'lik mal kısmını yani paraya çevrilebilir sermayesini 800 bin TL ye çıkarmış biri olarak söylüyorum. 28 yıldır ticaret yapıyorum bu kadar hızlı para kazandığım bir dönem olmadı. Ticaret yapmayacaksan da uzun vadeli yatırımcı olabiliyorsaniz da borsada inanilmaz ucuzluk var

  • deer hunter  (29.05.23 16:35:07)
Ben araba almak üzereyim. Ama bulamadım bayilerde yok.

  • baldan kaymak  (29.05.23 17:48:22)