tepkiniz ne olurdu?

markette kasadasınız ürünleriniz geçiyor ve o sırada kasiyerle bir şey konuşuyorsunuz.

ve bir müşteri geliyor sizin konuşmanızı önemsemeyip kasiyere bilmem ne var mıydı acaba diye soruyor.

buyurunuz.

orasi market, kasiyere soru sormasi normal, musteriyle kasiyerin sohbet etmesini beklemezsiniz, dikkat etmemesi normal, umrumda olmaz.

  • unidentified floating object  (28.05.23 00:26:19)
Bozulurdum ve laf sokardım.

  • yalniz kizkulesi  (28.05.23 00:28:53)
Belki siz de bi soru sordunuz, onun cevabını dinliyorsunuz. Diğer kişi sırasını beklemeli. Nefret ederim laf kesen, aynı anda konuşan insanlardan. Ve asla yapmam.

Hadi pardon bi şey sorabilir miyim falan diyerek araya girse o zaman kasiyer di saniye der size olan cümlesini bitirebilir. Ya da sizinle sohbet ediyorsa zaten anında kesip spru sorana yönelir. Ama böyle dan diye laf kesip araya girilmez.
  • zimbirik  (28.05.23 00:29:26)
İnsanlar bir şey sormak için senin kasiyerle muhabbetinin bitmesini beklemek zorunda değil ama kasiyer senin ürünlerini geçirirken diğer müşterilerin sorularını yanıtlayabilir, kasiyer sana özel bir kasiyer değil yani.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (28.05.23 00:29:27)
Kasiyerle gereksiz sohbet oldum olasi sinirimi bozmustur. Bir sey soracaksam hemen sorarim ben de.

  • Yourcousinmarvinberry  (28.05.23 00:44:29)
@kaleci

muhabbet ediyorum demedim. Belki bir ürün hakkında bilgi alıyorumdur. Olamaz mı?
  • respect  (28.05.23 01:00:20)
Tam konuşurken kesmiyorsa sıkıntı yok. Tam bir şey derken bir anda soruyorsa criminal side eye yaparım. Fazlaca itici şekilde davranırsa bir saniye falan derim. Çok da sorun edilecek bir davranış değil. Sonrasında düşünmeme sebep olacak kadar takılmaya gerek yok.

  • sevilen progressive türkücü  (28.05.23 01:01:07 ~ 01:03:14)
o an bir kulak misafiri olurum goygoy mu yoksa hizmet mi alıyor diye ona göre araya girerim yada girmem.

  • basond  (28.05.23 09:32:38)
tepkim olmazdı. kasiyerin işi bu zaten

  • paintov  (28.05.23 11:27:19)
marketlerde bu durum sık sık yaşanıyor. umursamam açıkcası. şimdi buna da yükseldikten sonra gündelik hayatta takılacak, yükselecek o kadar olay var ki

  • kondansator  (28.05.23 16:43:38)
Kasiyerin senin sorunu yanıtladıktan sonra diğer müşterinin sorusu ile ilgilenmesi lazım
senlik bir şey yok

  • allezz  (28.05.23 22:20:36)