Marmaray'la her gun bostancidan Yenikapıya gidis

Is yerim Cerrahpaşa'ya yakın. Yenikapidan yusufpasaya yürüyüp sonra da otobuse binip kısa mesafe. Evim şimdilik bu tarafta ama buraların mahalle yapısından da yıldım. Gece yarısı son ses arabesk dinleyen kekolarindan falan oeh artık. Bostancı taraflarında bir tanıdık emlakçı buldum ve surekli bana ilanlar yolluyor ve evler gercekten buradakilerle aynı fiyata ama.cok daha güzel, bahçeli ve nezih semtler ama her gün Marmaray'la o kadar yolu mesaiye yetisme seklinde yapabilir miyim bilmiyorum. O yol her gün gidilir mi haftanın 5 günü? Yakın ama kötü semt, uzak ama nezih semt.
Bostancı göründüğü gibi güzel mi gerçekten? Ama Marmaray 8 durak her gün??

marmarayla bostancı-yenikapı çok uzak değil ama önemli olan evinin marmaray bostancı durağına yakınlığı ile işin yenikapı marmaray durağına olan yakınlığı. yürüke mesafesi mi? ekstra vesait mi söz konusu? kaç dk? bence belirleyici husus burası. bunun her gün olabilmesi ve yağmurda karda sürdürülebilir olması buna bağlı bana göre.

  • ezkaza  (17.05.23 02:43:22)
ben her gün yenikapı'dan bostancı'ya gidiyordum, üstüne yenikapı'ya da metroyla gidiyordum. gidilir. ezkaza'nın dediği gibi evin ve işin duraklara yakınlığı çok önemli.

  • knight of cydonia  (17.05.23 04:59:59)