ist. avrupa yakasinda isinin ehli, duzgun karakterli tesisatci

selam banyomu yenilycem. ufacik 4-7 metrekarelik bi alan ama klozet, dusakabin, camasir makinasi gideri vs..çok is var. hem bir uzman gozuyle fikir verecek hem isi yapacak duzgun bir usta biliyor musunuz?

Cevap veren olmazsa Armut'tan en yüksek puanlı olanı seçmeni öneririm.

  • Mistyimage  (06.05.23 22:38:00)
Usta çocuğuyum, Antalyadaki evimin 4m² banyosunu yenilettim. İşçilik için 5000 lira verdim, tüm malzeme ve eşyaları da ben aldım, getirdim.

Neler yapıldı? Mevcut çamaşır makinesi dolap takımı (alt ve üst), tekneli duşakabin ve lavabolu dolap dolabı söküldü.

Zemine sıfır yeni duşakabin için yeni gider yolu açılıp mevcut fayans üzerine alan kadar fayans döşendi, yere sıfır duşakabin için meyilli yer yapıldı.

90*90cm oval duşakabin montajı yapıldı.

Aynalı iki parça banyo dolabı, çamaşır makinesi dolabı monte edildi.

Duşakabin ve lavabo musluk, batarya ve bağlantı ve ara hortumları değiştirildi.

Duvara asılı klozet söküldü, duvara sabitleme saplama demirleri, kada ve sifon tıpa ve contaları değiştir, sızdırmazlık elemanları yenilendi.

Duvara gömme gizli sifon rezervuarı iç mekanizması, şifon besleme flex hortumu, teharet musluğu ve flex hortumu değişti.

Aynalı banyo dolabına elektrik çekilip ufak lamba takıldı.

Tesisatta anlattığım tüm işleri ayrı ayrı ustalar gelip yaptı, hepsi bir çalışıyor: sökme ve montaj için ayrı, fayans için ayrı, duşakabin için ayrı, klozet montajı için ayrı, duvara gömme rezervuar için ayrı, elektrik için ayrı ekipler geldi.

İşçilik için toplam da banyoya 5000, gömme rezervuara 1250, elektriğe 150 lira ödedim.

Malzeme ve eşyalar için de: 7500 lira.
  • mahsus mahal  (07.05.23 07:00:35)