başlık açabilmeniz için yazar olmanızın üstünden 6 ay geçmesi ve 100 entry

bu nedir yahu? belki de 10 yıldır yazarım. 2500 entry falan var. geçenlerde bi çaylak yapıldım çaylak oyunca 1 ay yasak oluyormuş ama onun da üstünden aylar geçti. onun da üstüne +100 entry girmiş olabilirim.

geçmişteki tüm cezaları mı birleştirdi bunlar ne yaptılar?

Abi bunu daha çok konuştuk son 6 ay içinde hakkında işlem yapıldıysa bugünü etkiliyor. Dün yediğin hurmalar bugün seni tırmalar gibi bir durum bu.

  • Kaleci Saçlı Yırtıcı Forvet  (18.04.23 17:30:23)
bu kural ilk geldiğinde benim de başlık açmam kapatılmıştı. hukuka aykırı entryim yok. sadece otomatik silinen başlıkta entryim vardı. o da kural gelmeden 2-3 ay önce alınmış bir karardı. sözlük'e yazdım. birkaç gün sonra başlık açma engelim kaldırıldı. 6 ay önceden hukuken sana tebliğ edilen birşey varsa yasak yiyebilirsin fakat mahkeme kararıyla entry silindiyse sıkıntı yok.

muhtemelen bir bug var. mesela 2 gün önce hesabımı "kayıp" yaptım ve tekrar açtım. yine başlık açmam kapatılmış.
  • false pretension  (18.04.23 17:36:18 ~ 17:37:34)
Net olarak bug var. Aynı şey başıma geldi. Hukuka aykırıyı geç, silinen entrym yok yıllardır. Mail attım, "kontrol edelim" dediler. Sonra tekrar baktım, sorun kalkmış.

  • quaker  (18.04.23 18:05:43)
hurma murma bilmem ben, bugün eklenen bir kural, dün yaptığım ve dün yasak olmayan şeyleri neden etkiliyor. bu saçmalık, böyle bir kural olamaz.

@false pretension, hukuken tebliğ edilen bişey olmadığı gibi son 1 yılın modloguna da baktım sözlük tarafından silinen entry'm yok. bir tane 2018'de mi ne vardı şimdi baktım onu da göremedim. yanlış yere bakıyor olabilir miyim acep?

yetkili kişi kim ona bi baş vurayım?
  • avatar is back  (18.04.23 18:10:51)
yazılımcının hukuktan haberi yok, kuralı basitçe yazmış geçmiş.

  • abbabaabbaababbabaababbaabbabaab  (18.04.23 18:30:42)
  • false pretension  (18.04.23 18:41:29)
ne oldu sonuç alabilen oldu mu?
bahaneyle muhalifleri engelliyorlar işte.
"forum tandansı" deyip beni çaylak yaptılar, padişah avatarlı troll'ün böyle yüz
entrysi var, deli gibi şikayet ettim, hiçbir şey olmadı.
  • vizivozo  (25.04.23 07:55:28 ~ 17:21:41)
bilgi için yazıyorum. eğer sözlükte "kayıp" olup tekrardan hesabı açarsanız birkaç gün başlık açmanıza izin verilmiyor, sonrasında başlık açma yasağınız kalkıyor.

  • false pretension  (25.04.23 17:12:45)