Bugüne kadar en boşa harcadığınız para ?

Neye ve ne kadar harcadınız ?

Memurluk için gerekli olur deyip online bilgisayar işletmenliği sertifikası almıştım. Tam hatırlamıyorum ama 400 500 TL seviyesindeydi.

  • dissendium  (01.04.23 22:57:12)
Kumara
6 haneyi çoktan geçti

  • etna  (01.04.23 23:02:08)
İzlemediğim udemy eğitimleri - bikaç yüz lita
Randımansız geçen 1 yıllık amerika macesrasi - yaklaşık 50bin $

  • gadlemler  (01.04.23 23:02:49)
Eski karıma yaptığım bütün masraflar.

Mesela öğrenciydi evlendiğimizde. Tüm okul masrafları der başlarım.
  • Mirket  (01.04.23 23:16:03)
Öğrencilerime harcadığım paralar.

  • ruhen hastayim ben  (01.04.23 23:24:33)
Bunalim, moral bozuklugu vs olunca kafa dagitmak icin gittigim yurt disi tatilleri. Nereye gidersen git sorunlarin da seninle birlikte geliyor. Benim 1 milyon tane sorunum var, benim burada ne isim var tuzukuru insanlarin yaninda diye sorgularken gecen zaman, bosluk, para, anlamsizlik vs. Tatil tuzukuru insan isi kisaca, kafa dagitma diye opsiyon yok bende bunu anlayana kadar bosa gecen 3-4 tane tatil, 3-4 bin eurolar gitti.

  • freedonia  (01.04.23 23:41:19 ~ 23:43:18)
benim de bi yere gitmek herhalde freedonia gibi. zorla geziyorum, yapmaya da devam :d bi de geçen sene hisse alma olayına girdim acayip zarar ziyan bişi ama totalde 12bin tl oldugu icin üzülmeyeceğim

  • ala09  (02.04.23 00:34:07)
Maviden 500 liraya pantolon aldım bi kaç kez giyip çöpe attım

  • olaylar olaylar  (02.04.23 02:01:12)
askerliği erteleme amaçlı yaptığım ve bıraktığım iki yüksek lisans. bu askerlik erteleme olayına rahat 6-7 bin dolar harcamışmdır, üstelik bir de bedelli ücreti, askere gidince keşke zamanında kısa dönem gitseydim dedim çok büyütmüşüm

  • roket adam  (02.04.23 02:08:36)
belki 150 tane gomlegim vardir, 40 tane pantolonum, 30 tane ayakkabim vardir su anda, onlari alacagima bir tane rolex alsam daha fazla havam olurdu uasduausda.

  • baldur2  (02.04.23 03:15:12)
Ipod classic. Almakta gec kaldim. Bir sene icinde stream muzik patladi

  • bir ileti paylastim  (02.04.23 08:45:34)
Saten gömlek. 260 tl.

  • Kahvedesu  (02.04.23 09:18:15)
ufo almıştım işe yaramadı sadece kendini ısıtıyordu. birde portakal sıkacağı, birde arçelik buharika, birde elektrikli doğal gaz bunlar işime yaramayanlar. ha dönen mop. sapı elimde kaldı.

  • sanemz  (02.04.23 10:08:42)
ingilizcem çok iyi olmasına rağmen kötüyüm ben ya diyip bilmem kaç kurs ingilizce eğitimi almıştım. sonra baktım ben hocadan da iyi biliyorum bir kaç yabancı hoca da senin gelmene gerek yok falan dedi özelden. çok garip mesela yabancı hoca senin gelmene gerek yok diyordu türk hocalar ise böyle spesifik gramer sorusu soruyordu bak bunları bilmiyorsun diye.

neyse dedim ben işte paramı geri istiyorum ben gelmiycem falan dedim. onlarda belli bir kesinti yapıp paramı geri yatırmışlardı.

hala üzülürüm o paraya.
  • duyurukullanıcısı  (02.04.23 10:46:57)
bir ay önce almanya'da ehliyet sınavından kaldım. o ufacık hata yüzünden 350 eurom çöpe gitti. ikinci sınavda bu üzerimde aşırı baskı oluşturdu ve çok gergindim ama neyse ki geçtim.

  • bohr atom modeli  (02.04.23 12:20:58)
Apple watch

  • kafasizbiri  (13.04.23 15:11:44)
kaybettiğimi sandığım kimlik bedeli 166 tl

  • bir soru sorcam  (13.04.23 16:12:58)