şu tv alınır mı?

linki aşağıya bıraktım 20-25 bin tl arası, olabildiğinde büyük tv bunu buldum. sizce alınır mı?

www.mediamarkt.com.tr

ambilight için değer ama philips tvlerin rengi samsung&lg kadar güzel değil belirteyim.

  • televole2  (23.03.23 16:36:47)
kardeşimin evinde aynı markadan var böyle yanlardan ışık falan çıkıyor. sanırım bu kadar büyük değil bir kaç tık daha küçüğü.

ben philips tv'nin görüntü kalitesini beğeniyorum ama arayüzü ve smart platformunu pek beğenmiyorum. bana göre bir lg değil. ama elbette bu kişisel bir tercih. sipariş vermeden bir teknoloji mağazasında deneyimleyin derim.
şu yanlardan ışık çıkması vs bana göre gereksiz mesela çok bana hitap eden veya kullanışlı bir şey değil gibi geldi bana. tabi renkler zevkler meselesi.
  • debian  (23.03.23 17:06:37)
bende aynısının bir alt modeli var, gayet memnunum.

bu fiyata bu ekran boyutu ve bu kadar özellik gayet güzel.

sistem olarak azıcık hantal ama sorun etmiyorum.

bu arada philipslerde panelden veya soketlerden servislik olma durumu da bir tık yüksek ama bir sorun olursa genelde 2 senede kendini belli ediyor onu da servisten hallediyorlar.

bunu da tek tük forumlarda duydum bir de amcamın başına geldi. panel ışığı sönmüş. servisten ücretsiz hallettiler eve kadar gelip aldılar yapıp geri getirdiler.

ben yıllardır philips in ilk adnroid tv sini kullanıyorum bir sorun yok.

70inc liği de neredeyse 1 senedir kullanıyorum, bunda da bir sorun yaşamadım. Benim başıma gelmedi yani.
  • ananiyimioguz  (23.03.23 18:15:14)
illa alacaksanız Vatan'da kampanya varmış; 21.674,15 TL diyor.

  • late viper  (23.03.23 20:42:11)
alınır. nayz.

  • yanlishayvan  (23.03.23 21:06:22)
Tv'de büyüklük bir noktadan sonra kötü oluyor. Yani büyüklük ilk bakilmasi gereken şey değil.
Bu kadar büyük tvye ihtiyaciniz olup olmadığını hesapladiktan sonra (bunun hesabi var evet) gerek yoksa bu bütçeye daha kaliteli ama daha küçük TV alırım.

Misal bende 55 inç var baya yetiyor. Ama 5 metreden bakacaksaniz yetmez.
  • logisticsmanager  (23.03.23 22:42:44)
@late viper Vatan'dan aldım bir tane. kampanya halen hem mediamarkt'ta hem de Vatan'da devam ediyor.

  • rahmi pinkfloydoglu  (24.03.23 11:29:20)