Türk Hava Yolları mülakat sonrası olumlu olumsuz kesin mail geliyor mu

Mülakata girdim ama olumlu olumsuz kesin bir mail gelir mi? İnsan kaynaklarına bu konuda soru sorup mesaj atsam dikkate alırlar mı?

*sonucun olumlu veya olumsuz olmasından bağımsız

  • northern eagle  (23.03.23 14:59:29)
@northern eagle, 2012 ve 2013 senesi icinde kabin memurluğu için girmiştim sınava.2012'de elenmiştim.Olumsuz mail ortalama 20 gün icinde gelmisti.2013'te olumlu sonuçlandı,bir gün sonra gelmisti olumlu cevabı.Ama bazı arkadaslarimi uzun süre cevapsız birakmislardi.6 ay sonra ingilizce sınav sonrası mülakata çağırmışlardi.Yani süreç duruma göre uzuyor.

  • kendinibulankadin  (23.03.23 15:21:08 ~ 24.03.23 03:57:42)
farkli sirketler ama fikir olsun diye soyluyorum
turkish technic / thy technology / artik neyse
tam 22 ay sonra olumsuz donduler
  • nibba  (23.03.23 21:22:24)