[]

Erkek için cilt bakım ürünleri önerebilir misiniz? (Gratis indirimleri)

Yağlı cilt için ve özellikle siyah noktalar için cilt bakım ürünlerinden önerebileceğiniz bir şeyler varsa alayım diyorum.

Kozmetik ürünlerine uzak olduğum için hangi ürün iyidir ya da hangi marka iyidir bilmiyorum.


 
Merhaba Watson'da Ziaja'nin tonikleri var, yağlı ciltler için olanından tercih edebilirsiniz, yine Watsons'da Nip+Fab Glycolic Fix Yüz Peelingi var ( haftada bir kez uygulayin) ve yine Nip Fab salisilik asitli toniklari mevcut öneririm. Yalnız peeling yaptığınız gün mutlaka güneş kremi kullanın. Burun bantları ise yaramıyor geçici çözüm. Watsons onlineda şu ara indirimdeler.


  • old possum  (23.03.23 16:02:12) 
Aynı markalarin yıkama jelleri de mevcut rutininize ekleyin mutlaka. Mobildeyim editleyemedim.


  • old possum  (23.03.23 16:13:10) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.