[]

iPhone 6s yazılım güncelleme

iOS 16 yı almayacak üç modelden biri olarak bu telefon da yazıyor birçok sitede ama daha önceki yıllarda böyle şeyler söylenip sonradan değişiklik olmuş mu hiç bilmiyorum.

Böyle dendikten sonra hiç dönüldü mü bu söylemden acaba.

Bana hediye bir Apple Watch geldi ve telefonumun model ve iOS sürümü saat İçin uygun değilmiş.
Bunu çözebilmenin bir yolu yok mu ya ona göre ya iade edeyim ya da telefon alma planımı erkene çekmeye çalışayım.

Teşekkürler.

 
7 ve öncesi telefonlar iOS 16 alamıyorlar ve de alamayacaklar. Daha sonradan eski telefonları da desteklesin diye hiçbir zaman bir Apple güncellemesi gelmedi. Ne yazık ki apple ekosistemi böyle.


  • malheiros  (18.03.23 16:04:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.