[]

RTE çok mutlu olmuş mudur?

Bence deprem sonrası yaşanan rezaletlerin gündemden bir anda bıçak kesilir gibi kesilmesi nedeniyle Saray'da mutluluktan "ohi ohi" diye gülerek koşturuyordur bu son siyasi hareketlilik sonrası, sizce de olmuş mudur böyle şeyler, "kerizlere bak ya ısısıs" diyor mudur yanındakilere? Teşekkür ederim.
 
Kendisi hayatinda bir gece rakı içme hakkina sahip olsaydı o da dun gece olurdu. O derece keyiflenmistir.


 • duster  (04.03.23 10:56:18 ~ 10:57:01) 
Bence de. Balkon konuşmasını hazırlıyordur şimdiden.


 • Kahvedesu  (04.03.23 11:12:13) 
Gülümsemesi gözümde canlanıyor. Bence kendisi de biliyordu bunlarla yola çıkılmayacağını. O yüzden “kerizlere bak ya” diyip güldüğüne neredeyse eminim.


 • irene  (04.03.23 11:19:14) 
Pandemiden beri belki de ilk kez mutlu olmuştur. Onu geçtim db belki şahsımdan daha mutludur.


 • ikikerekac  (04.03.23 11:32:02) 
İyi bir siyasetçi ve tahmininde haklı çıktı. Ben yazılan yanıtlardaki gibi mutlu olduğunu düşünmüyorum çünkü zaten bu masa ona rakip bile değil o da biliyor, tebessüm edip geçmiştir.

hatta 14 mayıs onaylanırsa sadece bir gün olma anlamı taşıyordur artık onun için. Çoktan 15 mayıs ve sonrasına program oluşturmaya başlamıştır.
 • baldan kaymak  (04.03.23 11:50:09) 
rakip takim taraftarlarinin hukumet istifa diye bagirabilme ihtimalleri yuzunden baska sehire alinmadigi bir ulkede muhalefet adayini begenmemek inanilmaz otesi bir simariklik.

kuzey kore'ye donmus ulke, ama bazilari bunun farkinda degil halen.
 • baldur2  (04.03.23 12:38:14) 
deprem sonrası çok öfkeli ve sinirliydi, çok rahatlamıştır bence.


 • deartheodosia  (04.03.23 12:51:57) 
Secimlerin ikinci tura kalma ihtimalini düsünüyordur. Sayet ikinci tura kalirsa işler degisir


 • Fritz-X  (04.03.23 12:57:35) 
bence tam aksine işler karıştı diye strese girdi. sevindi diyen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim:

-erdoğana karşına bir aday seç deseler kimi seçerdi?

Kknin adaylığı kabul edilse adam yıllardır kullandığı formülü kullanacak sonucu bekleyecekti. Kazanır kaybederdi bilinmez ancak istediği aday kk'nin olduğuna bence şüphe yok.

ancak şu m.a güzel bir adaya daha çıkarırsa seçimin 2. tura kalması garanti oldu diyebiliriz.

yeterki 2. tura kadar i.p ve chp birbirini yıpratmasın.
 • srjkvon  (04.03.23 18:15:13 ~ 18:18:10) 
Olmuştur.


 • cccbehzatccc  (04.03.23 21:15:05) 
rte'nin herhangi bir şeye çok üzüldüğünü ya da çok sevindiğini zannetmiyorum.


 • anna sun  (05.03.23 01:18:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.