[]

Website kurma aracı

Selamlar,
Basit bir website kurmak için wix'i araştırırken, hostinger(zyro)'e denk geldim.
Kullanan var mıdır? Tavsiye eder misiniz ya da alternatiflerinize de açığım.
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

 
Bikaç ay önce o araştırmayı ben de yaptım. Wix i pahalı bulunca alternatiflere bakıp hostgator da karar kıldım. wordpress kurup bi blog oluşturdum, üzerine pluginler vs kurup tamamladım. tüm süreci hiç kod vs yazmadan detaya girmeden yaptım. youtube da hostgator a nasıl wordpress tema kurulacağının vidyoları var (1-2 saatlik). En ucuz yöntem bu.

Bu arada hostgator dan hosting satın aldığınızda sınırsız site kurabiliyosunuz. toplam depolama alanı 5 gb sanırım. Eğer siteniz basit ve içerik eklemeyecekseniz kendi hosting hesabım üzerine ücret karşılığı kurabilirim.
  • sttc  (25.02.23 16:21:00 ~ 16:22:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.