Promosyon kac tl olur?

Promosyonlar ortalama kac tl oluyor, neye gore belirleniyor? Is bankasi bizimkilere yillik 3 bin tl demis ama normal mi bu?

Yıllık 3 bin çok az değil mi? Emekliler bile daha fazla aldı duyduğuma göre.

  • ruhen hastayim ben  (16.02.23 19:48:23)
Promosyon dediğin 3 yıllık oluyor. Yıllık 3 binse totalde 9 bin TL olur kişi başı. Sağlık Bakanlığı, Emniyet G.Müdürlüğü gibi kurumlara 20 bin küsürler verildi ama onların çok fazla çalışanı var, banka için getirisi fazla. Bütün yatacak maaşlar bir süre işletiliyor çünkü. Binlece personelin maaşından güzel bir getiri olur. Bu noktada kendi şirketinizinkinin makul olup olmadığına çalışan sayınızı, şirket büyüklüğünüzü vb. göz önüne alarak karar verebilirsiniz sanırım.

  • huzurlarinizda huzursuzluk  (16.02.23 19:53:41)
ne için promosyon? emekli için mi? normal çalışan biri misin?

  • kanasla intihar eden adam  (16.02.23 20:00:02)
Eksik olmus, evet. Calisanlara verilen promosyonu kastetmistim. Calisan sayimiz 70. Euro, sterlin, dolar ve isvec ve norvec kronu cinsinden yuklu tutarlar var aktifimizde ama promosyon icin bu kadar denmis, garipsedim.

  • unidentified floating object  (16.02.23 20:05:47)