Twitter ve TikTok'a Erişim Kısıtlaması

Değerli arkadaşlar ilk olarak hepimize geçmiş olsun. Bu zor günlerde herkes el ele vermiş, birbirine yardım etmeye çalışırken 1-1,5 saat kadar önce, haberleşmeye çalışan insanların en önemli iletişim araçlarından twitter ve tiktok'a erişim kısıtlandı.

Şu an öylesine öfkeliyim ki, anlatamam.

VPN kullanarak bu platformlara erişim sağlanabiliyor. Bu konuda desteğe ihtiyacı olanlar olabilir düşüncesiyle bu duyuruyu açtım. Ben kullandığım ve başkalarının çalışıyor olduğunu teyit ettiği birkaç uygulamayı buraya bırakacağım. Duyuruyu soru tipinde açtım, sizler de alta kendi kullandığınız yöntemleri ekleyebilirsiniz.

VPN nedir, nasıl kullanılır?
www.bbc.com

AdGuard VPN (Ücretsiz kullanım için üyelik gerekebilir)
Windows: download.adguard-vpn.com
Mac: download.adguard-vpn.com
iOS: download.adguard-vpn.com
Android: download.adguard-vpn.com
Tarayıcı Uzantısı (Chrome, MS Edge, Firefox, Opera): download.adguard-vpn.com

Proton VPN
protonvpn.com

Proton da ücretsiz kullanım için üyelik gerektiriyor. Gerekli bağlantıları sitesinnden bulabilirsiniz.

Surfshark
surfshark.com

Riseup VPN
riseup.net

@beretta btk açıklama yaptı engelledik diye

fakat telekom ve turkcell engelliyken, vodafone turknet çalışıyor
  • freebird5406_2  (08.02.23 17:47:56)
@beretta beretta

eksisozluk.com

vodafone ile giremiyorum, turkcell superonline ile giremiyorum. VPN ile girebiliyorum twitter'a.
  • himmet dayi  (08.02.23 17:48:24 ~ 17:54:38)
vodafone'la ben de giremiyorum.

  • blatta hiberna  (08.02.23 17:53:51)
Ben chrome'dan browsec eklentisiyle giriyorum.

Telefonda opera tarayıcı ile.

eksisozluk.com Bu entryde de opera, aloha tarayıcı ve vpn super önerilmiş.
  • curiosity_killed_the_cat  (08.02.23 18:50:14)
deprem zamanı bunu yapmak cinayet değil mi? Bunların feci gözü dönmüş. Seçim zamanı da keserler. Muhalefet liderlerinin çıkıp dur demesi lazım bu işe.

  • vizivozo  (08.02.23 19:21:51 ~ 19:22:50)
Hükümet BTK'ya söylüyor BTK da GSM şirketlerine, onlar da filtreliyor. Bu şirketlerde biraz haysiyet olsa yapmazlar ama yapıyorlar.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (08.02.23 19:25:42)