Bu kadını tanıyan çıkar mı?(Önemli)

internette tanıştığım biriyle 1 haftadır yazışıyorduk.
Kendi diye aşağıda fotoğraflarını göreceğiniz kadının birçok fotoğrafını ve videolarını attı.
bugün itiraf etti o kişi olmadığını vs.

gönderdiği fotoğrafların bazılarının özel fotoğraflar olduğunu(nude değil) söylemeliyim o yüzden fotoğraftaki kadını tanıyan birinin çıkmasını ve bu durumdan haberdar edilmesini umuyorum.

www.hizliresim.com

Üşenmedim google search image'dan baktım hiçbir şey çıkmadı.

Böyle bir şey başına gelmesini istemeyen varsa zahmet edip sosyal medya hesaplarını gizli kullanacak, tinder falan kullanmayacak..

Soruya cevap: Tanımıyorum, bulman da imkansız..
  • Cesario  (02.02.23 15:54:33)
bunun sosyal medya hesabıyla ilgisi yok. paylaşılan üç fotoğraf da sosyal medyaya konan ve hesap açık olduğu için ele ayağa düşen fotoğraflar değil, çok bariz şekilde telefonun galerisinden veya buluttan kopyalanmış kişinin hiçbir yerde paylaşmadığı kendi çektiği özel fotoğrafları. belli yani sosyal medyaya konanlardan olmadığı.

tanımıyorum ama bulmak imkansız değil. umarım bulup haberdar edebilirsiniz.
  • kibritsuyu  (02.02.23 16:06:03 ~ 16:06:45)
Belki kendi fotoğraflarıdır ama sana gönderdiğine pişman olup "o ben değilim yea" tribine girmiştir. Olur mu olur.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (02.02.23 16:10:05)
Güya iyilik mi yapıyosun yani tanımadığın bir kıza? Toplasan 100 kişi anca var duyuruda. Kıza ulaşıp haberini vermen zaten düşük ihtimaldi, şimdi herkes biliyor fotoğraftaki kızın internette nudelarının olduğunu. Durduk yere herkesin hafızasına kazıdın yüzünü.

Seni kandıran senden daha insaflı, en azından daha kısıtlı bir çevreye ifşa ediyor kızı. Sen herkese ifşa ettin.
  • IncredibleMau  (02.02.23 16:14:15)
@1 kendisini takip eden biri hatta arkadaşı bile olabilir.
@2 sizin gibi düşünüyorum, bulabiliriz gibime geliyor benim de.
@3 yok bu ihtimal bulunmuyor, kendisinin gerçek kimliğini öğrendim.
@4 nude demedim değil de zaten. öyle anlaşılıyor ama haklısınız, düzelttim.

derdim fotoğraftaki hanımefendinin durumdan haberdar olması.
  • diyojenimtırak  (02.02.23 16:15:59 ~ 16:17:36)
Buna benzer bir duyuruda ben de birini aradım. Bulamadım. Ben de bulsam adına sahte hesap açıldığını söylemek isterdim.

  • Kahvedesu  (02.02.23 16:37:08)
instagram storylerine benziyor, oradan takip ediyordur kesin.

  • deartheodosia  (02.02.23 17:45:15)
Yüksek ihtimal ile Türk değil, ya da Türkiye'de yaşamıyor. Arkasında kapı ve banyo gözüken fotoğraftaki kapı dikkatimi çekti. Bizim standartlarımızda bu kadar ince et kalınlığı olan kapı olmaz.

Menteşe vidalama şekli de bizim piyasaya uygun değil, keşke ev içinden bir kaç foto daha olsa. Evin yapısından çözerdik.
  • John Bloor  (02.02.23 17:54:29)
direkt polise başvurun.

  • rakicandir  (02.02.23 18:16:26)
Hoş bir yorum değil belki ama fotoğraftaki kişinin el ve yüZ hatları bana çok erkeksi geldi. Kadın bile değildir belki yani. Samanlıkta iğne arasanız daha kolay olurdu. Başarılar.

  • sacrilegious  (02.02.23 19:47:55)
belki gerçekten iyi niyetlisiniz ama bu kıza saplantı geliştirmiş, stalklayan biri olmadığınızı nerden bilelim? daha önce başka duyuruya da yazmıştım, kadın çalışmalarında gönüllü yer alan biri olarak özellikle belirtmek istiyorum ki bu yardım etmek için ulaşma taktiği ısrarlı takip nedeniyle şikayet edilenlerin o kişilere bir şekilde ulaşabilmek için kullandığı en önemli taktiklerinden birisi.

  • Phoebe  (02.02.23 20:15:49)
yav hocam sanal alemde çok olan bir şey bu. 1 ay biriyle konuştum o da foto falan atıyordu, daha sonra erkek çıktı şeref yoksunu. sal gitsin, sosyal medyadaki insanlara güvenme.

  • Erestor  (02.02.23 20:19:30)