Bize bi rus lazım

Selam. Bize bi rus lazım. Rusyadan.

Bize diyecek ki abi müşterinin 50 kilo makarnaya ihtiyacı var
Abi müşteri koltuk takımı istiyor
Abi müşteri 20 kasa portakal istiyor

Vsvs..

Biz burdan bulup yollayacağız.
Adam komisyonu alacak biz kârımızı alacağız.

Rusça bilen adamlarımız var. Ama ordan bağlantıyı nasıl bulabiliriz? Elimiz sağa sola uzanıyor ama nereye uzatmalıyız, nerden başlamalıyız?

o rusların hepsi kendi bağlantıları ile işleri çoktan kurdu bile zaten. ambargo ilk başladığı zamanlar olsaydı evet her alanda açık vardı. şu an aklına gelebilecek her şeyi trden temin edebilecek türkiye konuşlu ruslar zaten var

  • roket adam  (29.01.23 23:29:02)
koltuk takımı ile mandalinayı aynı adamdan alması zaten saçmalık, o ayrı da neden senden alsın bunları ? bir fark-avantaj olması lazım. o farkı yaratabiliyorsan satışı yaparsın.

  • orpheus  (29.01.23 23:52:47)
@orpheus

Lalelide iş yapan zencilerle konuşursanız hepsinin komisyoncusu olduğunu göreceksiniz. Bir tanesiyle tanıştım. Adam bir hafta koltuk takımı yolladı, ertesi hafta çakma armani çantalar, sonraki hafta güneş gözlüğü…
  • adwokat  (29.01.23 23:56:43)
Abi dış ticaretçi olarak bir tek şey söyleyip kaçayım.bu dediğinin aynısını afrikaya düşün.

Ekleme:Ben bunu yazarken sen afrika demişsin zaten.
  • duptıs  (30.01.23 00:02:57 ~ 00:03:50)
(bkz: ozon global)
Rusların trendyoludur ozon. Bunun glabol versiyonunu kurdular. Komisyonu bunlara verirsiniz.

  • Unde bach canim  (30.01.23 01:50:18 ~ 01:52:35)